Enter your email address:

   
   
Антикорупційний суд арештував майно екснардепа підозрюваного у розкраданні грошей Укрзалізниці

Вищий антикорупційний суд України заарештував майно колишньому народного депутата від БПП Валерія Іщенка. Його підозрюють в організації незаконних схем із "Укрзалізницею", що призвели до розкрадання 20 мільйонів гривень.

Іщенка підозрюють у заволодінні майном "Укрзалізничпостач" та Філії "Центр забезпечення виробництва" Укрзалізниці в особливо великих розмірах під час здійснення держзакупівель.

Суддя антикорупційного суду задовольнила клопотання детектива НАБУ та наклала арешт на майно екснардепа 10 жовтня.

Тепер ідозрюваному заборонено залишати житло з 22 до 6 години. Крім того, нардеп не зможе покинути населений пункт в якому він зареєстрований без дозволу детектива, прокурора або суду.
 
До всього підозрюваний мусить утримуватися від з людьми, які працювали або працюють у філії Центру забезпечення виробництва Укрзалізниці з 2015 року.

До слова, нічний домашній арешт Розкрадання 20 мільйонів гривень Укрзалізниці: суд обрав запобіжний захід екснардепу Іщенку підозрюваного у справі про розкрадання 20 мільйонів гривень Укрзалізниці Валерію Іщенку призначили 4 жовтня.


Розслідування розкрадання грошей Укрзалізниці

НАБУ та САП викрили схему, за якою держпідприємство "Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України" (зараз – філія "Центр управління промисловістю" Укрзалізниці) протягом 2014-2016 років закуповувало шпали і бруси за цінами на 80% вищі за середньоринкові.

Закупівлі здійснювали через комерційні компанії, підконтрольні особі, яка надалі виконувала обов'язки директора філії, в результаті чого "Укрзалізниця" незаконно переплатила більше ніж 13 мільйонів гривень. Пізніше один з керівників цих компаній визнав свою провину. Обвинувальний вирок передбачав конфіскацію в дохід держави 20 мільйонів гривень.

Слідство ініціювало накладення арешту на фінанси компаній, причетних до корупційної схеми. Представники компаній незаконно привласнили заарештовані кошти на користь третіх осіб.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com