Enter your email address:

   
   
Колишньому нардепу Жеваго повідомили про підозру

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомила про підозру колишньому народному депутату України восьмого скликання через внесення недостовірних відомостей в декларацію.

Про це в п'ятницю, 11 жовтня, повідомляє прес-служба САП.

Відзначається, що підозру повідомили в зв'язку з вчиненням злочину, передбаченого статтею про декларацію недостовірної інформації (ст. 366-1 Кримінального кодексу України).

У повідомленні не вказується ім'я фігуранта справи, але РБК-Україна з посиланням на джерела в правоохоронних органах, повідомляє, що мова йде про Костянтина Жеваго.

Встановлено, що колишній народний депутат України не задекларував факт наявності у нього фінансових зобов'язань. Так, в 2015- 2016 роках екс-депутат не вніс до декларації понад 10 млн гривень, а в 2017 році - понад дев'ять млн гривень.

У САП додали, що відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувачувальним вироком суду.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com