Enter your email address:

   
   
Заступник генпрокурора України судиться проти ГПУ

Перший заступник генерального прокурора України Віталій Касько позивається до Генеральної прокуратури України щодо захисту честі та гідності.

16 жовтня Верховний Суд розгляне справу, де заступник генпрокурора вимагає спростування недостовірної інформації. За словами народного депутата від «Слуги народу» Максима Бужанського, йдеться про приватизацію Каськом службових квартир, передає УНН.

Касько вже працював на посту заступника глави ГПУ у травні 2014 – лютому 2016. У квітні 2016 йому повідомили про підозру у шахрайстві при отриманні службових квартир. Слідчі ГПУ встановили, що Касько збрехав про відсутність житла у Києві та завищив кількість членів сім’ї, у результаті заволодівши столичною жилою нерухомістю.

За версією прокурорів, у 2003 році Касько отримав службову квартиру на Печерську, яку приватизувала його матір, хоча вже мешкала у 3-кімнатній квартирі у Києві.  У 2010 Касько вкотре звернувся до генпрокурора щодо службової квартири, повідомивши, що мешкає з дідусем. Він отримав 3-кімнатну квартиру на Печерську та у березні 2014 приватизував її, хоча на момент приватизації Віталій Касько не працював у ГПУ.

Печерський райсуд не арештував Каська, а у травні 2016 року Апеляційний суд Києва зняв арешт з його квартири. Після цього розпочалась судова тяганина за захист честі.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com