Enter your email address:

   
   

Українське суспільство впевнено наближається до втілення в життя романа Р. Бредбері "451 градус за Фаренгейтом".

Роман «451 градус за Фаренгейтом» розповідає про тоталітарне суспільство, в якому література заборонена, а пожежники повинні спалювати всі заборонені книги, які виявлять, разом з будинками. Автор описав людей, які втратили зв'язок один з одним, з природою, з інтелектуальним спадком людства. Люди поспішають на роботу чи з роботи, ніколи не говорячи про те, що вони думають або відчувають, розмовляючи лише про безглузді дрібниці, захоплюючись тільки матеріальними цінностями. Удома вони оточують себе інтерактивним телебаченням, яке проектує зображення відразу на стіни (в які вбудовані кінескопи), і заповнюють свій вільний час переглядом телевізійних передач, нескінченних і безглуздих серіалів (в сучасній Україні громадяни спостерігають за розгортанням політичний серіалів на кшталт "Маруся Звіробій").

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський заявив, що кожен, хто порушує українське законодавство з допомогою певного контенту, буде нести відповідальність за написане. Про це чиновник заявив в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

Також міністр додав, що влада регулює не блогерську сферу, а контент, який вони випускають. Оскільки діюча влада демонструє дружні стосунки з сепарами, боротися вона буде з проукраїнським контентом.

"Ми і не регулюємо блогосфери, ми регулюємо контент. І якщо хтось порушує українське законодавство з допомогою певного контенту, наприклад закликає до ворожнечі, то і нестиме за це відповідальність", - пояснив Бородянський.

За словами міністра, блогери і раніше несли відповідальність за контент згідно з чинним законодавством. Рішення щодо регуляції контенту держпосадовець пояснює тим, що зараз велика кількість людей є споживачами блогерського контенту. Отже, таким чином у міністерстві планують захистити суспільство від дезінформації.

"Раніше держава реєструвала ЗМІ, надавала ЗМІ додатковий захист, і кожне слово, яке звучало в ЗМІ, мало більшу вагу, ніж просто слово на вулиці. Зараз безліч інформації. І будь-яке суспільство має для себе дати відповідь: які правила встановлені щодо інформації в моєму просторі, як я захищаю своїх громадян від того, що інформація неправдива, тобто є дезінформацією, тощо", - додав Володимир.

 

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com