Enter your email address:

   
   
владоохоронці

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко розповів про підсумки розслідування у справі про побиття журналістів програми "Схеми" у вересні 2017 року.

Про це Томіленко написав у Фейсбуці:

"Побиття журналістів програми «Схеми» співробітниками УДО не має ознак кримінального правопорушення. Тобто «нишпорок» (саме так називає Генпрокурор Юрій Луценко журналістів-розслідувачів) можна бити - поліція в цьому не вбачатиме криміналу!

НСЖУ отримала відповідь Головного управління Національної поліції в Київській області щодо стану розслідувань інцидентів фізичної агресії проти журналістів зафіксованих у моніторингу «Індекс фізичної безпеки журналістів України». Серед кейсів - і інцидент, коли журналістів радіо Свобода (Схеми) побили державні охоронці через інтерес до приватноі вечірки Генерального прокурора. Нагадаю, у вересні 2017-го року співробітники УДО скоїли напад на журналіста Михайла Ткача і оператора Бориса Троценка поряд з ресторанним комплексом коло Києва ( оператор отримав пошкодження руки). Ситуація отримала великого розголосу, розглядалася на засіданні парламентського Комітету свободи слова. Журналістська спільнота була обурена цинізмом співробітників УДО, чия нахабна поведінка була зафіксована на відео.. Але.... Пройшов рік. І показовий напад на журналістів, які мають сміливість вимагати від Топ-посадовців підзвітності, поповнює сумний список системної безкарності.

НСЖУ продовжує вимагати публічного звіту керівників правоохоронних структур про результати розслідувань злочинів проти журналістів. Вимагаємо зупинити хвилю фізичної агресії проти журналістів та активістів..."

Тим часом професія журналіста залишається однією з найнебезпечніших в Україні, а владоохоронці не соромляться залякувати і бити тих, в кого є сміливість казати і писати правду.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com