Enter your email address:

   
   
ГПУ

Черговий розумовий еппік-фейл стався с заступником ГенпрокуЛОЛа, відомим недоумком, Євгеном Єніним, який знову засвідчив свій статус юридично - інтелектуального деграданта, і пресучкою Юрія Луценка, Ларисою Сарган, яка від Єніна не дуже і відрізняється в цьому сенсі.

Євген Єнін десь написав, а Сарган вчора ввечері кинулася цей допис розганяти, про те, як Егмонтська група, у вересні цього року, визнала якесь розслідування Держфінмоніторингу України найкращим у світі. І що це, те саме розслідування, на підставі якого ГПУ повернула до держбюджету $1,3 ярда в минулому році. І що погані вітчизняні активісти - державні зрадники, пішли до ЄСПЛ оскаржувати рішення ГПУ щодо засекречення вироку суду по цій справі.

А ось в мене просте питання: а якого біса міжнародна Егмонтська група розглядала в серпні цього року те, що було засекречено в Україні в червні року минулого?

Ось в мене, Олександра Ружанського, є на руках офіційний документ державного органу ( про цей документ я напишу іншого разу), в якому зазначено, що 08.06.2017 р., рішенням державного експерта з таємниць ГПУ, у вироку гр.Кашкіну, за яким і була вчинена оця спецконфіскація, встановлено наявність відомостей, які є державною таємницею. Підкреслю, ДЕРЖАВНОЮ!

Да, ви будете сміятися, але оцим державним експертом з таємниць в ГПУ є Юрій Луценко. Але, і про це іншим разом.
19.06.2017.р. це рішення державного експерта з таємниць, було зареєстровано в СБУ. Тобто, СБУ повинна тепер цей вирок і відомості в ньому охороняти.

І, якщо пан-недоумок Єнін стверджує, що міжнародна Егмонтська група розглянула розслідування ДСФМУ ( а діло у Сіднеї було), яке слугувало підставою для розслідування ГПУ справи Кашкіна і вироку по ній, який є ДЕРЖАВНОЮ ТАЄМНИЦЕЮ, то хто державний зрадник?
Активісти, які хочуть зупинити злочинний і антиконституційний прецедент з засекречення Луценком вироку суду, чи посадовці Держфінмоніторингу, які розповсюдили державну таємницю між купою країн, які входять до Єгмонтської групи? Де СБУ, до речі?

Упереджуючи розповіді про те, що Егмонтська група є міжнародною спільнотою фінансових розвідок різних країн світу, зауважу, що в Україні оцей Держфінмоніторинг не є, ні розвідувальним органом, ні правоохоронним. Це взагалі контора, яка не має законодавчого врегулювання своєї діяльності і існує лише за указами Президента і постановами Кабміну. Хоча, так, - полюбляє самоназиватися "підрозділом фінансової розвідки". Які тоді права у ДФСМ щодо розповсюдження державної таємниці? Бачу тільки кримінальну відповідальність за це.

І останнє. Не можна відправляти правосуддя у неправосудний спосіб. Юридично, - це злочин. А.саме цим наполегливо займається Луценко і Ко. І у справі з, типу, поверненням мільярду доларів у бюджет, теж. Хоча, в цій справі у Луценка і його підлеглого, найвідомішого корупційного прокурора, Кості Кулика, злочинів багато. І колись за них треба буде відповідати.

Сьогодні ці негідники виправдовують свої злочини проти правосуддя боротьбою з "бандою Януковича", завтра вони, у схожий спосіб, будуть виправдовувати свої злочини проти тих, хто бореться з ними.

АПД. А що, власне, сам Єнін, який своїм рішенням і за вказівкою Луценка, видав, а, насправді, продав, окупанту українських територій, чеченця Тумгоєва? Я так розумію, що у нього все добре і ніякої відповідальності за свій злочин і свою державну зраду він не понесе. Правильно?

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com