Enter your email address:

   
   

Банки почнуть в рази швидше обробляти документи по виконавчих провадженнях. Про заморожування коштів клієнтам повідомляти не будуть.

Мін'юст і українські банки тестують нову систему автоматичного блокування рахунків фізичних та юридичних осіб. Скоро новий механізм стане обов'язковим не тільки для банків, але і для інших фінустанов.

Про те, як і за що будуть блокувати рахунки клієнтів банків, UBR.ua розповіла виконавчий директор Незалежної асоціації банків України (НАБУ) Олена Коробкова.

НАБУ здійснює роботу по консолідації пропозицій і зауважень банків до Автоматизованої системи виконавчого провадження (АСІП) для подальшої взаємодії з Мін'юстом і розробниками механізму ДП "Національні інформаційні системи" (НАІС).


Як зараз йдуть справи з стягненням за виконавчими виробництвами? Чи допоможе нова автоматизована система поліпшити ситуацію з боржниками?

Для кращого розуміння передісторії цього питання, пропоную повернутися на кілька років назад.

До 2016 року рівень виконання рішень в Україні був критично низьким - реально виконувалося тільки близько 3% рішень (офіційна статистика була вище, але вона враховувала і закриті виробництва).

Після реформи виконавчого провадження та впровадження інституту приватних виконавців - показник виконаних рішень покращився (2018 рік - близько 18%), але і цей результат залишався далеким від того, щоб стверджувати, що в Україні система правосуддя і виконання рішень працює належним чином.

3 липня 2018 року парламент прийняв закон (№ 2475-VIII), яким були внесені зміни в ряд нормативно-правових актів, в т.ч. і закон "Про банки і банківську діяльність", в частині оперативного обміну інформацією між банками і виконавцями про рахунки боржника. Йшлося, перш за все, про боржників по аліментах.

На виконання цього закону Нацбанк і Мін'юст розробили цілий ряд підзаконних актів і надали роз'яснення про порядок обміну інформацією між банками і виконавцями до впровадження Автоматизованої системи виконавчого провадження.

За якими виробництвам можуть блокувати рахунки? Йдеться тільки про аліменти чи й по інших боргах теж?

Протягом 2019 року ДП "НАІС" розробляв систему, що забезпечує електронне інформаційне взаємодію автоматизованої системи виконавчого провадження з інформаційними системами банків.

Зазначений сервіс розроблений на виконання наказу Мін'юсту "Про затвердження Порядку автоматизованого арешту коштів боржників на рахунках в банках по виконавчому провадженню про стягнення аліментів" від 16.04.2019 № 1203/5.

Разом з тим, технічно АСІП реалізована так, що забезпечує можливість отримання банком будь-якої постанови про арешт коштів, не тільки за рішеннями про стягнення аліментів, а й по всіх виробництвах і інших видах стягнення з боржника.

Рішення можуть стосуватися найрізноманітніших суперечок і справ: від виплат аліментів та дорожніх штрафів до рішень з майнових спорів.

На даному етапі здійснюється тестування системи між банками і виконавцями. Разом з тим Мін'юст озвучив плани до кінця року запровадити автоматизовану систему арешту рахунків в обов'язковому порядку не тільки в банках, але і в інших фінустановах.

17 лютого 2020 Мін'юст на своєму сайті розмістив запрошення про приєднання до системи автоматизованого арешту, тому що вважає, що ця система дозволить зменшити грошові та часові витрати, а також виключить інші чинники, що знижують ефективність реалізації постанов про арешт рахунків боржників.

Як швидко відбувається блокування: день в день або протягом декількох днів? Чи може цей процес якось затягуватися, наприклад, самими боржниками?

Згідно з наказом Мін'юсту, виконання постанови має бути забезпечено з боку банку відразу після його отримання, тобто день в день, або в межах залишку коштів на початок наступного операційного дня.

Блокування рахунків відбуваються дуже швидко після отримання повідомлення судового виконавцями через спеціальну систему: банк з'ясовує чи є у нього рахунок вказаної особи, а після заарештовує його.

При цьому, мова йде тільки про блокування рахунку, автоматичних списань грошей з рахунку не проводиться. Терміни - до 1 робочого дня (згідно законодавства).

Боржник повідомляється про арешт рахунків вже постфактум і не може впливати на прийняття рішення і регламент виконання. З боку боржника не можуть бути здійснені будь-які перешкоди цьому.

Процес виконання документа про арешт з боку банку відбувається згідно з внутрішніми процедурами.


Блокуються всі рахунки боржника або тільки один? Тільки сума боргу або весь рахунок цілком?

Арешт коштів здійснюється відповідно до вимог документа на арешт: або на кошти на конкретно визначеного рахунку, або на кошти, що є на всіх рахунках боржника з урахуванням обмежень, встановлених законом "Про виконавче провадження" (ч. 2 ст. 48).

Аналогічний підхід і за сумою - відповідно до вимог документа на арешт: чи на всі засоби, або на конкретно визначену в постанові суму.

Під час дії документа про арешт коштів, банк, в перебігу операційного дня зупиняє видаткові операції за рахунком клієнта та здійснює арешт усіх надходжень на рахунок клієнта до забезпечення суми коштів, яка зазначена у виконавчому документі або до отримання передбачених законодавством документів про зняття арешту.

Як розблокувати рахунок в разі блокування, скільки часу це займає?

Важливим моментом впровадження автоматичної системи стала не тільки блискавична система блокування, але і розблокування теж.

Арешт знімається банком за постановою виконавця, за рішенням суду, після їх отримання банком, згідно з внутрішніми процедурами. Цей процес досить оперативний - рахунок може бути розблоковано в термін від 15 хвилин до 1 робочого дня.

Постанова НБУ № 22 (п. 9.11) передбачає, що банк знімає арешт з грошових коштів за постановою виконавця про зняття арешту з грошових коштів.

Арешт знімається за рішенням суду, постановою слідчого судді, суду або постановою прокурора, яке передано в банк самостійно виконавцем або його помічником, слідчим, представником суду, слідчого судді, прокурора, контролюючого органу, або рекомендованим або цінним листом від них.

Банк також бере до виконання постанову виконавця про зняття арешту з грошових коштів, отримане в формі електронного документа, з додержанням вимог законодавства України з питань електронного документообігу, електронних довірчих послуг, захисту інформації.

Порядок прийняття до виконання банками постанов виконавця про зняття арешту з грошових коштів у формі електронного документа врегульовано в розділі III Порядку.

Постанови про зняття арешту стають доступними для завантаження банками в день їх формування в АСІП і накладення на них кваліфікованого електронного підпису виконавця.

Інформаційна система банку (ІСБ) за допомогою прикладного програмного інтерфейсу один раз на годину протягом робочого часу виконує запит про наявність постанов для їх виконання. ІСБ негайно після отримання постанови:

    формує повідомлення про прийняття постанов до виконання банком і відправляє його в АСІП;
    інформує відповідальну особу банку про необхідність виконання відповідних процедур відповідно до внутрішніх правил банку.

Банки підключаються до системи добровільно або їх до цього "примушують"?

Порядок Мін'юсту не містить "примусових" норм. На даному етапі підключення добровільно.

Підключення до системи відбувається після того, як банк налаштує і протестує роботу програмного інтерфейсу. Це питання інформаційної безпеки. Оскільки всі банки користуються різними ІСБ, цей процес може займати різний час для кожного банку.
Які принципові відмінності між старим і новим механізмом обміну інформацією між виконавцями і банками?

Згідно п. 3 наказу Мін'юсту № 1203/5 (Порядку) до впровадження інформаційної взаємодії в електронному вигляді, обмін документами між державними, приватними виконавцями і банками здійснюється в паперовому вигляді засобами поштового зв'язку.

В результаті повного переходу на АСИП банки, за попередніми оцінками, прогнозують:

    збільшення в 5-6 разів трафіку документів від виконавців банкам;
    швидкість відпрацювання документів по арештам коштів можливо збільшити в 2-3 рази;
    можливість економії коштів на конвертах і папері як для банків, так і для виконавців (кожен лист 25 грн. (собівартість відправки відповіді рекомендованим листом).

Разом з тим, для мінімізації випадків технічних помилок, неправомірного обмеження права клієнтів в користуванні грошовими коштами на рахунках банків та ін. аспектів, які можуть привести до дискредитації ідеї автоматизованої системи арешту рахунків, НАБУ здійснює роботу по консолідації пропозицій чи зауважень банків до АСИП для подальшого взаємодії з Мін'юстом і НАІС.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com