Enter your email address:

   
   
український суд

Ну от не люблять наші судді журналістів, хоч плач! Активістів же вони просто ненавидять.

Активістка Лілія Сулейманова зробила цікавий запис у Фейсбук:

"Вишенка на тортик... Мені, як представнику преси було відмовлено у відвідуванні Торнадівців з відеопристроями, щоб записати хоч декілька слів від кожного з них! Відмовленно головуючим в цьому процесі. Хоча на суді, коли адвокати подали клопотання про те, щоб хоч до початку судового засідання преса могла поспілкуватись з Торнадівцями, судя відповів - хай преса їздить по колоніях!
Але це ще не все. СІЗО з відеокамерою відвідував представник Дульського. Того самого, якого зараз відкрито переслідує СБУ! Так, щоб було зрозуміло, то декілька разів. І Дульський викладав відео на ФБ у себе на сторінці, у Руслана Оніщенка, та на YouTube каналі. Розуміючи, що без дозволу військовоі прокурватури, в СІЗО б муха не залетіла, то був дозвіл не судді, а саме військовоі прокурватури! Після чого до Торнадо у СБУ з'явилось дуже багато претензій за ці відеоролики! Хоча в них шлось тільки про Торнадо! То матіос, черноволиха та купа запроданців можуть брехати про Торнадо, не допускаючи навіть до початку судового засідання депутата Юрія Тимошенка ( не кажучи про нас, простих людей, стоячих на вулиці цілий день)! Але Торнадо не мають можливості й слова сказати про себе, про те, як іх оббрехують... Про те, що в справі НЕМА ніяких вбивсьтв та гвалтувань! Що бунта ніякого в СІЗО 9 серпня НЕ було, а був напад на Торнадівців представниками військовоі прокурватури, людей, вдягненних в цивільне з зброєю та кийками! Що знищили матеріали справи, по яким Торнадівці готувались більше року, що розірвані були навіть футболки з символикою Торнадо та Слава Украіні! Про те, що Торнадівців зігнали в одну кімнату 9 серпня, а потім, замість того, щоб вивозити, стали забивати кийками! Про те, що наказ о виявленні бунта був підписаний 7 серпня, а сам так званний "бунт" приіхали гасити 9 серпня! Але скарг на поведінку Торнадівців з боку співробітників СІЗО НЕ БУЛО!!!!! Зранку 9 серпня все було чудово! Я передала передачи, їх отримали та подякували! Виходячи з СІЗО я побачила велику кількість автобусів з нацгвардією! Але навіть не зрозуміла, що то може мати якесь відношення до Торнадо! У них все було нормально!
Війсковий прокурор, прикриваючи власні злочини, бреше на Торнадо та використовує свою незаконно отриману посаду в цілях знищення Торнадівців! Тих, хто каже про військового прокурора ПРАВДУ. Та вказує на кількість і рлзмах злочинів з боку цього злочинця!!!! Не дивуйтесь, що коли прийде час, то злочинці будуть показувати довідки, по яких вони неосудні! Але всім, хто допомагає цім злочинцям, таки довідки не допоможуть! Занадто багато "хворих"!
"

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com