Enter your email address:

   
   

Просять скасувати як деякі положення урядової постанови, так і рішення в цілому.

Українці масово намагаються через суди скасувати постанову Кабінету міністрів, яким введено обмеження на час загальнонаціонального карантину. Тільки в Окружний адміністративний суд міста Києва вже надійшло більше двох десятків відповідних позовів.

"З початку квітня 2020 року канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва зареєстровано 22 позови до Кабінету міністрів України щодо оскарження встановлених обмежень через поширення коронавируса", - повідомляється на сайті суду.

Позивачами в даному випадку виступають не тільки фізичні особи, а й громадські організації, а також адвокатські об'єднання.

Всі вони просять суд скасувати як окремі положення про заборону регулярних перевезень, відвідування парків, скверів, роботи громадського харчування і т. д., так і цілком всю постанову Кабміну від 11 березня №211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 , викликаної коронавірусом SARS-CoV-2 ".

При цьому суд приймає на розгляд далеко не всі позови. Майже половину з поданих в столиці судових претензій "завернули" через те, що вони складені з помилками.

"Зараз судом відкрито провадження по 10 адміністративних справах, ще стільки ж позовів залишено без руху для усунення позивачами недоліків, щодо інших позовів - судом вирішується питання про відкриття провадження", - йдеться на сайті Окружного адмінсуду столиці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com