Enter your email address:

   
   
Рошен

Близько сотні людей розвернули намети навпроти фабрики "Рошен". Всю ніч на 27 листопада вони на дверях власного мікроавтобуса транслювали всі обіцянки Петра Порошенка, особливо ті, які він не виконав.

Про це повідомляє Vlasno.info.

Активісти на єврономерах, ветерани Східного фронту, чорнобильці та небайдужі вінничани таким чином вийшли показати олігарху Порошенку, що вони не згодні з його політикою. Скаржились переважно на підвищення цін на продукти, комунальні та пальне. Не задоволені вони також введенням військового стану.

Активісти для обігріву запалили бочки з дровами, щоб зігрітись та організували невеличку польову кухню.

— Ми поставили стенд, на ньому проектор, де висвітлюються всі обіцянки Президента: закінчити війну за 2 тижні, підняти пенсії, жити по-новому тощо. І от ми вийшли нагадати людям, що Президент свої обіцянки не виконує. Він обіцяв розмитнення по 500-1000 євро для євробляхерів, а насправді це 2-3 тисячі євро. Негатив у людей через голосування за бюджет. Також ми приєднуємося до акцій в Західній Україні та Києві, на яких люди показують свою недовіру Президенту, - говорить активіст голова ГО "Автоєвросила" Олександр Марцинківський.

Багато хто не задоволений введенням воєнного стану та загалом ситуацією, яка склалась в країні.

— Ми за недовіру Президенту. Бо він не вирішує питання людей, а лише свої питання. Він не хоче чути народ. Введення воєнного стану - абсолютно політичне рішення. Його треба було вводити ще в 2014-му році. Коли багато пацанів загинуло, то військовий стан не вводили. Іловайськ, Донецький та Луганський аеропорт, Дебальцеве. Його треба було вводити тоді, а не коли вибори на носі. Воно для того, щоб ми не виходили, не збирались на мітинги, щоб не могли захищати свої права. Нам потрібні доступні авто, тарифи, які співвідносні нашій зарплаті. Щоб було якесь покращення. Достойна робота, бо більшість вже поїхали до Польщі, - говорить ветеран війни на Сході у складі 80 Дисантно-штурмової бригади Андрій Смельгін.

За словами багатодітної матері Тетяни Мельникової, люди вже стомились від пустих обіцянок і хочуть, кращого життя хоча б для своїх дітей. І вона вийшла до наметів саме через це.

— Ми проти нашої корупційної влади, яка не хоче нас слухати. З тих, хто тут стоїть, кожна друга людина - приватний підприємець. Ми сплачуємо податки в казну, виконуємо свої обов'язки, а влада їх не виконує. Перше, що нас об'єднало, це доступне авто для всіх українців. Ми не задоволені тарифами, поборами, держава підприємцям викручує руки. Згідно з Конституцією єдиним джерелом влади є народ, ми хочемо про це нагадати політикам.

Переселенець з Донецької області, активіст Денис Янченко не розуміє, що дасть зараз цей воєнний стан, і чому його приймають лише зараз.

— Цей воєнний стан, я рахую, не на часі, бо 4,5 років йде війна. І в нас були і Дебальцеве, де канонади грохотали, і Донецький аеропорт, і тоді ніхто вводив воєнний стан, хоча там була присутність російських військових. Я їх там бачив на власні очі, коли жив в Донецьку. На мій погляд, це намагання узурпувати владу. Це вперше обмежить права і свободи людей. Не можна буде проводити мітинги. А вони будуть, бо піднімаються тарифи на світло, газ, продукти харчування, бензин. Ціни світові на бензин падають, а в нас ростуть. Вже набридло, що нас вважають за рабів або лохів.

Акція завершилась  вчора, коли стемніло через те, що вже сьогоді буде введений воєнний стан. Активісти прибрали за собою бочки, дрова, шини та намети. У соцмережах були натяки, що якби зібралося більше людей, вони готові були б заблокувати хоч на день фабрику "Рошен".

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com