Enter your email address:

   
   

Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін розповів, чому, на його думку, Арсен Аваков зумів втриматись на посаді міністра МВС при зміні влади в країні

Про це він розповів у коментарі для ІА «Вголос».

«Аваков зумів уникнути оновлення влади тому, що у нього є для цього всі можливості. Це безпрецедентний випадок, адже він, по суті, одноосібно контролює поліцію і Національну гвардію, а отже і всі мережі інформаторів. Аваков є керівником цих структур і він сам призначає людей на посади. Це означає, що він має компромат на всіх: на тих, хто при владі, на депутатів, на міністрів, на кожного бізнесмена, на членів сім’ї і на родичів цих людей. Маючи такий компромат і сотні тисяч до зубів озброєних (за наш рахунок, між іншим) бійців, він не міг не втриматись на такій посаді. Його ніхто не може зняти, бо він кожному в кабінет приносить «папочку» з компроматом. Вік каже щось типу «може я і поганий, але ж ви не кращі». Тому всі його бояться», – пояснив Олег Соскін.

«Те саме стосується Зеленського і його оточення. Єрмак, брати Шефіри та інші – вони далеко не «чисті» громадяни. Таке саме було і з Порошенком, а Яценюк взагалі дружить з Аваковим.

Крім того, він має дуже потужні кримінальні зв’язки, у нього є свій «Чорний ескадрон». Аваков може вирішити будь-яке питання з усунення будь-кого, це зовсім не є проблемою для нього», – додав експерт.

«А ще він контролює багато нелегальних бізнесів. Я думаю, що «під ним» перебуває вся проституція, наркоторгівля, різні бандформування, перевізники, контрабанда та інше . Маючи стільки грошей і криміналітету, він просто став фігурою, яку неможливо так просто зняти», – підсумував він.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com