Enter your email address:

   
   

На позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України було визначено адміністративні центри та затверджено межі територіальних громад усіх областей з доопрацюванням.

Проекти розпоряджень розроблені на основі затверджених Урядом перспективних планів формування територій громад областей, визначають адміністративні центри та затверджують території понад 1470 територіальних громад, інформує Міністерство розвитку громад та територій України.

Зараз існує вже понад 1000 об'єднаних територіальних громад, а по завершенню процесу децентралізації їх має стати 1 470. Кількість районів має скоротитися більше як втричі – з 490 до 129 районів.

"На підставі цих рішень, Центральна виборча комісія зможе призначити перші місцеві вибори у 2020 році на новій територіальній основі. Також прийняття цих розпоряджень забезпечить формування та функціонування спроможних територіальних громад, та відповідних органів місцевого самоврядування, здатних надавати населенню якісні послуги, створить більш комфортні умови для проживання жителів", – наголосив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Нагадаємо, що під словами "територіальна громада" маються на увазі не люди, а територіальні одиниці. Децентралізація відбувається по планах уряду Януковича. І загалом ця децентралізація нічого хорошого Україні не несе - тільки зменшення лікарень, шкіл, усі гроші регіони як віддавали Києву так і будуть віддавати.

Оксана Матвейчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com