Enter your email address:

   
   

Саме такий коментар став одним з найбільш популярних під одіозним відео [1] Сергія Стерненка, в якому той задекларував свою лояльність Джорджу Соросу.

Пише Zentropa:

"Насправді, ми трохи здивовані. За останній час нас неодноразово просили зробити текст про Стерненка. Ми здивовані, бо думали, що в цій історії для консервативно налаштованих людей все абсолютно очевидно. Та й уже стільки про це всього сказано, що нам лишається лише дещо систематизувати.

Наразі медійна підтримка Стерненка з боку ліберальних ЗМІ та "громадських організацій" (тм) стала тотальною. Сергія підтримує не лише його толерантний "український" адвокат Масі Найєм. В нього (людини, про існування якої ще пару років тому більшість українців навіть не здогадувалися) беруть інтерв’ю передові ЗМІ нашої країни. Суд над ним перетворили на театральну постанову, за якою всі чомусь повинні слідкувати. Якщо не підтримуєш Стерненка систематичними репостами про нього, то тебе хутко перепишуть у "зрадники".

Якби він звинувачувався в убивстві відомого політика, іноземного посла, або хоча б активіста районного рівня — це було б навіть трохи логічно. Але його звинувачують в убивстві на грунті звичайного побутового конфлікту. Вбитий, до речі, був чи то атошником чи то військовим в минулому.

Такі вбивства трапляються ледь не щотижня, проте нам вкрай наполегливо стверджують, що саме це вбивство — особливе. Ой, вибачте, не вбивство, а самооборона (щоправда, "самооборона" ножем проти неозброєної людини, що вже втікала і не становила небезпеки...)

Сергій стверджує, що скоєне ним вбивство — акт самооборони. Але тут є нюанс: за подібні або ж реальні акти самооборони звичайних людей або навіть військових АТО (не з "активістської богеми") у більшості випадків "закривають" на довго. Те, що він не сидить, очевидно вказує на його підтримку за кадром (СБУ, ліберальні активісти, посольства, ЗМІ тощо). Разом із цим, дана ситуація, в яку він попав, роблять Сергія дуже залежним від своїх кураторів: один крок в неправильному напрямку — і довічне ув’язнення.

Як написав Данило Яневський, колишній журналіст Громадського, ведучий 5-го каналу та каналу 1+1: “Єдине питання відтепер у політичному житті країни — ти за Стерненка або проти Стерненка”. Варіант “мені по барабану” схоже вже не прокатить.

Виникає питання: із якою метою просувається шалена популяризація цього персонажу? Дослідивши діяльність та погляди Сергія, знайти відповідь дуже просто.
В 2015 у зв’язку з гей-парадом в Одесі, Сергій (будучи ще тоді лідером одеського Правого Сектору) заявляє, що “нічого не має проти геїв” [2]. Як він потім сказав, вони “мають право на свої акції”. Невелика кількість людей, які за Сергієм тоді слідкували, як за представником Правого Сектору, вважали, що це просто неправильний підбір слів — або певне загравання зі ЗМІ.
Вони помилялися.

Трохи згодом, під час гей-параду в Харкові, Сергій пішов ще далі. Низка українців, незадоволених нав’язуванням деструктивних цінностей в Україні, спробували завадити акції ЛГБТ. Після чого Сергій вимагав притягнення цих активістів до кримінальної відповідальності [3]. Тим паче від кого - від Арсена Авакова і того карального апарату, від якого нібито сам "потерпає". Які цікаві активісти "проти мусорського свавілля", правда? Ніби й самі не проти посісти крісло прокурора або головного мента.

Пізніше, Сергій вступив у конфлікт практично з усіма правими світу, підтримавши погроми чорношкірих та антифашистів у США — мовляв, вони “борються проти несправедливості та расизму” [4]. Хоча, неприязнь Сергія до “расизму” легко зрозуміти: адвокат у нього, все-таки, Масі Найєм. Про діяльність сімейства Найємів знає кожен хто хоч раз цікавився політичним життям України.

Ну і нікого мабуть не здивує, що Сергій виступає за легалізацію проституції, "медичної марихуани" та за створення ринку землі [5]. Його пасажі щодо необхідності легалізації короткостволу ситуацію ніяк не рятують, бо його господарі різко проти зброї на руках у населення. Тож це просто симуляція щоб сподобатись "любителям зброї".

Не так давно Сергій став відеоблогером (як несподівано!). І звичайно, що не забарився створити окреме відео [1] присвячене тому, чому він лояльно ставиться до Джорджа Сороса. Так, того самого Джорджа Сороса — фінансового спекулянта, який заробив свої статки на розвалі не однієї банківської системи і який десятиліттями веде боротьбу проти корінних народів Європи. Того самого прихильника “мультикультуралізму” та сповідника концепції “відкритого суспільства”, якого навіть помірковані праві на заході (той же Дональд Трамп, наприклад) завжди згадують тільки у якості ворога.

Зауважимо, що рожа в Сірожи настільки непоказна, що її дуже важко запам'ятати навіть з десятого разу. Саме тому, мабуть, йому ліберальні товарищі і порадили носити модні окуляри. Майже як в Супрун. До речі, вона його палка шанувальниця та захисниця, хотіла навіть брати його "на поруки". Та й не дивно, адже дівчина Стерненка є помічницею Супрун.

Також бонусом Стерненко отримав ліберальну молодіжку під назвою "Гонор", складену з колишніх азовців, аби вони додавали модно-молодьожного шарму цій наскрізь політизованій історії, вмикаючи, наприклад, реп-пісні на мітингах.
Отже, висновок. Якби він просто боровся за право не сісти за грати - нам було б байдуже, ми не прокурори і не мусора. Але коли активна молодь завдяки діяльності цього “героя” починають щиро вірити, що “якби у світі було більше Соросів — Україна б розцвіла” - вже важко залишитись осторонь.

Цілком можливо, якраз для подібної діяльності цьому любителю кришувати одеські наркоточки (цікавий штрих його буремної біографії) і надали власну платформу. Не виключаємо, що згодом його (як вуличного лідера) потягнуть і у владу.

На жаль, доволі багато людей, що іменують себе українськими націоналістами, виступили на підтримку Стерненка. З іншого боку, дивуватись нема чому. В критичні моменти "українські патріоти" "чомусь" завжди на стороні зла.
А потім ще й дивуються чого це слова "націоналіст" та "патріот" за останні 6 років стали звучати як нецензурні образи."

Джерела:
[1] https://www.youtube.com/watch?v=PJ6S4TLc36U&feature=emb_logo
[2] https://zik.ua/…/v_odeskomu_pravomu_sektori_poobitsyaly_ne_…
[3] https://i.imgur.com/hkoYKiz.jpg
[4] https://www.youtube.com/watch…
[5] https://twitter.com/sternenko/status/1159883775570075648

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com