Enter your email address:

   
   

Значить, у нас Одеська область тепер знаходиться у воєнному стані. Морський кордон, ПМР, все таке.

А в Одеській області є Білгород-Дністровський район з відповідним, Білгород-Дністровським гарнізоном. Морський кордон, на півночі, по Дністру, ПМР поряд. Зрозуміло.

А в цьому гарнізоні є військовий прокурор, тобто, очільник військової прокуратури, який, звісно, зараз там усіляко запроваджує воєнний стан і контролює його.

А звати цього військового прокурора - Цупка Олександр В'ячеславович. І він не просто військовий прокурор, а представник чудової військово-прокурорської династії. Бо його рідний батько - Цупка В'ячеслав Анатолійович, є начальником слідчого відділу військової прокуратури... ДНР!

Власне, розслідування відносно цієї прекрасної, в умовах війни з Росією, династії я зробив ще рік тому. Розповідати, що нічого з Сашею Цупкою і його посадою за цей рік не сталося, думаю, не слід.

Навпаки. Можна розповісти, що наша доблесна військова прокуратура тепер має першого заступника її очільника, тесть якого є Головою військового трибуналу ДНР. Такі в нас наразі військово-прокурорські традиції. Якраз до воєнного стану підходять, су...

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com