Enter your email address:

   
   
Чи вийдуть українці на масові акції протесту у жовтні

Невгамовний журналіст Ігор Громов, який прославився своїми пікетами проти олігарха Порошенка під фірмовою крамничкою "Рошен", знову готується до активної протидії режиму.

Він написав у Фейсбуці:

"Готуємося до безстрокової акції на 14 жовтня, таке враження, що кожен день як війні, реально - за останній час на мене було скоєно два напади.

Наслідком першого нападу 23 серпня стали десять швів, черепно-мозкова травма, струс мозку та викрадений ноутбук з документацією, другого - викрадені документи, телефон, куртка та особисті кошти разом з банківською карткою."

А ось журналіст Олександр Ружанський вимушений майже  вибачатися за свій попередній допис, який був доданий до статті ПN -

 "Бійця батальйону Торнадо Моджахеда готують до депортації":

"ЩОДО МОГО ПОПЕРЕДНЬОГО ДОПИСУ ПРО МАРШ НА ЗАХИСТ ТВАРИН.

Я радий, що абсолютна більшість моїх друзів і підписчиків підтримала мене і зрозуміла мій допис.

Втім, реакція деяких людей викликає сум і показово висвітлює наївність характерних для української ФБ-спільноти і взагалі українського суспільства проблем логічного і причинно - наслідкового сприйняття позицій і
дописів, які не подобаються на емоційному рівні.

По-перше. Улюблений хід багатьох, хто не намагається логічно довести протилежну думку - це приписувати людині неіснучі речі і з обуренням критикувати опонента.

Так і у випадку з цим моїм дописом, мені приписали якесь звинувачення захисників тварин. В якому місці мого поста і в чому саме я звинувачував захисників тварин - незрозуміло, але купа людей бездумно відлайкала такі коменти .

Послухайте, друзі! Я - людина, яка дотримується право-ліберальних і лише до існуючої влади - радикальних, поглядів. Тому, я підтримую право людей виходити на акції протесту на захист тварин, рослин, ЛГБТ, тощо. Бо, свобода слова, думок, волевиявлення і таке інше Звісно, в рамках Закону.

Проте, є речі первинні і є другорядні.
Тому, по-друге. Дехто не може у формальну логіку і причинно-наслідкові зв'язки. На жаль. Пояснюю. Ми живемо в ЛЮДСЬКІЙ цивілізації. І для нас первинне - вибудовувати найсприятливіші умови ЛЮДСЬКОГО взаємоіснування. А загальні права людини - це найголовніша умова такого взаємоіснування. Все інше - похідне.

Всі сучасні, успішні демократії світу починали саме з прав людини. І будь-хто з тих, хто бував на Заході підтвердить, що табличок з забороною відвідувати деякі місця, в першу чергу, дитячі майданчики, з домашніми тваринами на декілька порядків більше, ніж в Україні. І собачі какашки в країнах Заходу прибирають на вулиці всі власники песиків, чого не роблять 99% українських власників домашніх тварин.

А знаєте чому? Все дуже просто - в успішних демократіях поважають права людини. В тому числі, просте право людини не ходити по собачому лайну на тротуарах і право дітей не копирсатися в пісочниці в какашках кимось улюблених домашніх тваринок.
Але, чи вийдуть наші зоозахисники на акцію - "геть собачі катяхи з наших вулиць", чи "кожному великому песику - по наморднику в громадських місцях"? Щось, маю великі сумніви.

Ось, коли ми, у своїй більшості, зрозуміємо що головне, а що другорядне, коли навчимося перейматися проблемами своїх співгромадян, проблемами порушення прав людини, тотального порушення Закону і Конституції, тоді не буде у нас корупції, політв'язнів і навіть лайна тварин на вулицях. І привидів захищати тварин теж майже не буде. Дякую за увагу."

Геннадій Боценюк

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com