Enter your email address:

   
   

Незадоволені обмеженням роботи розважальних закладів до 23:00 працівники нічних клубів і ресторатори в Херсонській області перекривали Антоновський міст через Дніпро.
Про це кореспонденту Укрінформу повідомила начальник відділу комунікації ГУ НП в Херсонській області Тетяна Пшонь.

"Протягом години п'ять разів перекривали рух транспорту - частково пропускали транспорт, потім знову здійснювали безперервний рух по пішохідному переходу, потім знову пропускали транспорт. В акції брали участь близько 80 осіб - підприємців, які не згодні з обмеженням роботи після 23-ї години", - зазначила Пшонь.

З незадоволеними представниками нічних клубів і закладів харчування Херсонщини зустрівся голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв.

"Тільки що відбулася ініційована мною зустріч з представниками нічних клубів і закладів харчування Херсонщини. До цього у мене була телефонна розмова з міністром культури і інформаційної політики Олександром Ткаченком. Переслав пану міністру своє звернення на адресу прем'єр-міністра України (копію додаю), яке ми направили в Кабінет Міністрів України ще в п'ятницю. Олександр Ткаченко пообіцяв це питання торкнутися завтра з самого ранку на урядовій нараді", - написав Гусєв в Facebook.

Він зазначив, що на даний момент розважальні заклади (нічні клуби) можуть працювати виключно відповідно до постанови Кабміну від 8 липня 2020 року №588, дія якого поширюється на всі регіони і є обов'язковим до виполненію.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com