Enter your email address:

   
   
Малюнок Георгія Ключника

 І, хоча, я сам, більше, ніж двадцять років тому, трохи попрацював у цій правоохоронній установі, сьогодні я вважаю її найганебнішою і наймерзеннішою з усіх існуючих установ у Державі. В тому числі, за людськими якостями її особового складу.

Ви можете знайти більш-менш порядних ментів та сбушників. Це буде дуже важко, але можливо. Проте, знайти таких у прокуратурі вам не вдасться взагалі. Там повний нуль.

Ви можете знайти порядних суддів, які приймають рішення всупереч інтересам влади і без будь-якої матеріальної зацікавленості. Їх теж не багато, але вони є. І вони йдуть проти системи. Деякі з них відомі всій країні. Не буду тут згадувати прізвища, бо когось точно забуду.

Проте, чи може хтось назвати хоч одного прокурора, який би пішов проти системи, а не цілував сраку свого начальника, виконуючи всі його забаганки? Останнім з могікан порядності і власної незалежності у прокуратурі був Олег Попик. Мабуть, не треба згадувати, що він був звільнений. Все. Тепер у прокуратурі повна, вірнопіддана тиша і луценківська благодать.

Якщо раніше, коли слідчі прокуратури займалися вбивствами та іншими тяжкими злочинами, співробітника прокуратури можна було побачити на самих важких і брудних ділянках боротьби зі злочинністю, сьогодні прокурори є такими собі офісними піраньями, готовими розірвати на шматки будь-яку жертву, призначену їхнім керівництвом.

І, звісно, ні про яку незалежність прокурора у кримінальному процесі мова теж йти не може. Її просто немає. Бо в прокуратурі існує жорстка службова вертикаль підпорядкування вищому керівництву. Всі, хто не вписується у цю вертикаль, звільняються. Власне, наразі особи з незалежним мисленням у прокуратуру просто не потрапляють.

Натомість, прокуратура вже давно перетворився на особливу касту всі члени якої, тим, чи іншим родинним чином, пов'язані, або між собою, або з працівниками інших правоохоронних структур.

Батьки прокурорів, зазвичай, судді, мусора, або сбушники. Якшо не батьки, то тесть, теща, або дружина, батьки якої теж з "системи", або вона теж в ній працює.

Синуля Васі Грицака, де? У прокуратурі. Причому, хлопчик якось раптово до заступника прокурора області доріс. Раптово, ага. Заслужив. Переслідуваннями майданівців.

У найвідомішого корупційного прокурора України, Кості Кулика, хто батько? - Колишній військовий прокурор Харківського гарнізону, Геннадій Кулик. І таих прикладів - безліч.

І сьогодні самим правильним поздоровленням для всіх діючих прокурорів було б їхнє тотальне звільнення. А також повна ліквідація ГПУ. З ліквідацією в КПК нині існуючих повноважень прокурорів у проведенні досудового слідства.

Не якесь фейкове реформування, а саме ліквідація.
Замість злочинної, корумпованої Прокуратури України, для підтримки обвинувачення в судах, і нічого більшого, треба створити місцеві прокуратури, де прокурор регіону (області) обирався б місцевим населенням прямим голосуванням, а всі співробітники таких прокуратур були б набрані, знов, з проходженням детектора брехні, через який повинен був би проходити і кожен кандидат на посаду місцевого прокурора.

І ніякого центрального органу прокуратури! Ніякої Генеральної прокуратури! Взагалі! Це серце прокурорської злочинності і корупції! І його треба вирвати з корінням.

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com