Enter your email address:

   
   
Діти, які бояться захворіти на коронавірус, можуть не ходити до садочків, – Шкарлет

Дошкільнята в Україні можуть не ходити до садочку, якщо вони бояться захворіти на COVID-19. Через це їх не будуть відраховувати із закладу, а до батьки не застосовуватимуть жодних санкцій.

Про це заявив виконувач обов’язків міністра освіти Сергій Шкарлет у ефірі телеканалу "Україна", передає 24 канал.

Влада лояльно ставиться до нинішньої ситуації в Україні та світі, тому, на думку Шкарлета, будь-які заборони в цьому випадку не повинні діяти.

Будуть враховуватися права батьків не пускати дитину до садочку в разі певної застороги. "Ніякі санкції, я думаю, в цьому випадку застосовуватися не будуть", – додав очільник МОН. Тобто, батьки можуть самі вирішити, чи відпускати свою малечу до дитячого садка.

За словами в.о. міністра освіти і науки, цього року батьки і діти мають право вибору. Українцям однаково доведеться жити з коронавірусом та протистояти йому, і найголовніше — бути обережним.

Шкарлет запевнив, що МОН виступає за те, аби діти 1 вересня пішли до школи. Але тут все залежатиме від епідеміологічної ситуації та розподілу України на зони.

Але ця інформації наразі не була підтвердженою Міністерством освіти і науки, проте Шкарлет наголосив, що відомство таки підготує відповідний рекомендаційний лист, у якому детально пропишуть всі настанови.
Більше про те, що Сергій Шкарлет розповів про новий навчальний рік та дистанційну освіту – дивіться за посиланням.

Як проходитиме навчання в школах України з 1 вересня? В школах розпочнеться навчання з 1 вересня. Але, якщо заклади освіти потраплять до "червоної зони", вони будуть змушені проводити навчання дистанційно. Читайте тимчасові рекомендації для шкіл від МОЗ за посиланням.

Як проходитиме навчання в університетах України? Кабмін дозволив університетам самостійно обиратимуть формат навчання У якому форматі буде проводитися навчання в університетах: рішення Кабміну для студентів з 1 вересня. Зокрема, освіта можу проводитися очно, дистанційно або у змішаній формі.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що почати заняття в університетах для курсів бажано в різні дати. Зокрема, для першокурсників – з 7 до 15 вересня; для студентів старших курсів – з 1 вересня; для магістрів – з 11 до 15 вересня.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com