Enter your email address:

   
   
Сьогодні всесвітній день боротьби з корупцією

І сьогодні хочеться поздоровити всю нашу корупційну на клітинному рівні країну з цим чудовим святом, яке у нас, по-справжньому, можуть святкувати тільки ті, хто срати хотів на цю боротьбу з висоти Печерських пагорбів і кому від неї ні холодно, ні жарко.

Ось, Петра Олексійовича першого треба поздоровити. Бо корупція, це життєпридатне середовище його існування та "успішного бізнесу", альфа і омега його влади і дволикої сутності.

Хочеться поздоровити Генерального прокурорського фалоімітатора, Юрія Віталійовича Луценка, великого антикорупційного пропагандиста і оратора, який за час керівництва МВС перетворився з комсомольськооо голодранця, на главу успішного бізнес-сімейства, статки якого, під час нинішнього керування Луценком Прокуратурою України почали зростати з шаленою швидкістю, а луценківська житретися тепер дурним смаком повідомляє українців про коштовні новинки світу гламуру і лакшері.

Хочеться поздоровити панів Ситника і Холодницького, які своєю видатною боротьбою з корупцією підтверджують філософський закон єдності і боротьби протилежностей і фізкультурний принцип "главноє - участіє!"

Да, що вже там! З цим святом хочеться поздоровити все населення, типу, незалежної України, яке у своїй більшості не може второпати, що справжньої незалежності від Російської імперії можна досягти, не заклинаннями про остаточне прощавай, не томосом і армовіром, а лише тотальним знищенням корупції, яка тримає неньку на короткому ланцюжку від Кремля.

Читайте такожКорупція в Україні втричі вища за світову – PricewaterhouseCoope

Зі святом, вобчем, дорогі співгромадяни!

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com