Enter your email address:

   
   
Українська молодь стрімко русифікується через Ютуб

А все тому, що треба вкладати гроші в українські переклади, музику, контент, а не просто відчіпного встановлювати квоти.

Про це добре знають у РФ, тому московітські пропагандисти  запускають у Ютубі рекламні ролики з поясненням  рашистських цінностей, і ці ролики  орієнтовані не тільки на айпі РФ, а і України. Контрпропаганду роблять окремі ентузіасти, а не держава.

Понад три роки в українському теле- та радіоефірі діють мовні квоти. Не виключено, що у найближчі півроку-рік ці правила буде переглянуто. Принаймні, представники нинішньої влади один за одним озвучують такі наміри. Востаннє про це говорив голова парламенту Дмитро Разумков. Під час підсумкової прес-конференції перед літніми канікулами він не виключив можливість змін до закону щодо мовних квот у ЗМІ. Про аналогічні плани раніше заявляв і президент Володимир Зеленський. Його опоненти – опозиційні нардепи на чолі з Петром Порошенком, за часів президентства якого і були запроваджені квоти, звісно, намагаються донести, що систему руйнувати не можна, норми мовлення на користь української можна хіба що посилювати, як це передбачено законом.

Поки ж меншість сперечається із більшістю, Україна стрімко втрачає свою мовну територію. Адже насправді і школярі, і молодь просто не дивляться телебачення. Цей тренд посилюється із року в рік. Нове покоління знаходять усе, що йому потрібно, в інтернеті, зокрема на YouTube, який не регулюється ніякими законами. А там на молодих українців чекає переважно російськомовний контент.

Цього літа користувачі Facebook ширили у мережі список найпопулярніших пісень, які звучали у на випускних вечорах у місцевих школах. Перелік укладали самі випускники. Шокуючим став той факт, що серед вподобаних молоддю хітів не знайшлося місця україномовним композиціям, натомість випускники танцювали під російську попсу, і лише зрідка під англомовні пісні. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com