Enter your email address:

   
   
Безплідний союз марихуани зі сперматозоїдом

Ті, хто балується марихуаною, не вважають себе наркоманами.

Втягуються і переходять до сильніших засобів, стають їх рабами дійсно не всі. Вживання марихуани на Заході не вважається страшним проступком і не розглядається як наркоманія. У деяких країнах вона взагалі не заборонена. У інших правоохоронні органи дивляться на це крізь пальці, як, наприклад, у Великобританії. Британські медики в клінічних випробуваннях виявили болезаспокійливі властивості конопель, зокрема при розсіяному склерозі і хронічних неврологічних розладах. Доктор Уільям Ноткатт вважає навіть, що препарати з очищеної марихуани мають бути включені в список загальнодоступних ліків. Проте він визнає, що застосування конопель може давати небажані побічні ефекти. Навіть вдихання цього наркотика здатне викликати в одних випадках стан ейфорії, в інших - паніки, іноді навіть непритомність. Фахівці говорять, що, для того, щоб дати остаточні рекомендації по використанню конопель в медичних цілях, потрібні масштабніші дослідження.

У молодіжному середовищі, особливо богемному, вживання конопель не розглядається як ознака якоїсь особливої крутості. Покурюють, ну і що. Просто, щоб розслабитися, щоб посилити гостроту сексуальних відчуттів. Західні політики признаються, що колись пробували марихуану. Не найстрашніший гріх молодості.

Можливо, не найстрашніший гріх, але, як з'ясувалося, не такий вже нешкідливий. Як встановили американські учені, сперма чоловіків, що регулярно курять марихуану, може втратити здатність до запліднення яйцеклітини в наслідок передчасного "згорання". Результати досліджень, проведених в Медичній школі університету Буффало, показали, що така сперма рухається до яйцеклітини занадто швидко і досягає її передчасно. Крім того, у любителів марихуани загальне число сперматозоїдів значно нижче, ніж у чоловіків, що не вживають коноплі. Згідно з результатами, представленими в річному звіті Американського суспільства репродукції і відтворення людини в Сан-Антонио (Техас), куріння марихуани може завдати серйозної шкоди здатності чоловіків до відтворення. Учені порівняли зразки сперми 22 курців марихуани і 59 чоловіків, що не страждають проблемами потенції. Були проведені кількісний і якісний (на рухливість) аналізи сперми. Оцінювалася також гіперактивність сперматозоїдів - їх прискорення, яке, як припускають, відбувається у той момент, коли вони наближаються до яйцеклітини. Виявилось, що сперматозоїди людей, що палять марихуану, переміщалися занадто швидко і досягали яйцеклітини передчасно. Ці сперматозоїди "згорали" перш, ніж устигали досягти яйцеклітини, і втрачали здатність до запліднення. Об'єм семені і кількість сперматозоїдів у курців марихуани виявилися значно меншими, ніж у тих, хто не вживає її. Подібне дослідження проводилося ще у 2004 році. Керівник проекту Лані Беркман відмітив, що раніше було незрозуміло, яким чином марихуана впливає на схему переміщення сперматозоїдів. Тепер учені вважають, що уся справа в активному компоненті марихуани, відомому як тетрагідроканнабінол, який підвищує психічну активність, що, власне, і викликає підйом бадьорості і гарного настрою у любителів "травички". Цей компонент марихуани стимулює сперматозоїдів, внаслідок чого відбувається "часовий збій". Інгредієнт,  що перешкоджає заплідненню накопичується в жировому прошарку тіла і зберігається там дуже довго, так що негативні наслідки вживання марихуани дають про себе знати і після відмови від неї.

Досліджено і вплив марихуани на жіночий організм. Жінки могли б використати коноплю як протизаплідний засіб. Правда, застосовувати його на практиці не варто, замість оберігання вагітності можна отримати позаматкову вагітність. Або отримати повне безпліддя.

Куріння жінками конопель може пошкодити їх репродуктивні функції. Подібних висновків дійшли дослідники Вандербільдовского Університету Нешвілла (штат Теннессі). Проведені на мишах досліди показали, що у тих, що вживають цей наркотик, різко підвищується ризик невдалої спроби завагітніти, а також ризик раннього викидня і позаматкової вагітності. Жоден ембріон в мишах, що отримали дозу активної речовини конопель, а саме - тетрагідроканнабіола (THC), не зумів покинути яєчник і потрапити в матку. Учені зуміли встановити і механізм такої негативної дії конопель на жіночий організм. Річ у тому, що відома дія конопель на організм відбувається в результаті дії тетрагідроканнабіола з рецепторами СВ1 і СВ2 в головному мозку людини. ТНС запускає складний біохімічний ланцюжок, який у результаті призводить до "кайфу". Як встановили учені, ці самі рецептори знаходяться і в спермі, яйцеклітинах і в новоутворених ембріонах. Як встановили учені, ці самі рецептори знаходяться і в спермі, яйцеклітинах і в новоутворених ембріонах.

З'ясувалося також, що під час ранньої вагітності виділяється особлива речовина, названа анандамідом (anandamide), необхідна для нормального ембріонального розвитку, також пов'язане з рецепторами СВ1 і СВ2. А вживання наркотика порушує рівень анандаміда, що виділяється. Дослідження професора Судхансу Дея з колегами показало, що надмірно велика або занадто мала кількість цієї речовини може завадити транспортуванню і зануренню ембріона в матку.

Учені відмічають, що ефект безпліддя при вживанні каннабіса чоловіками відомий досить давно. Тепер доведена його шкідлива дія і на жінок. Фахівці говорять, що ефект не має бути постійним, але куріння марихуани може призвести до накопичення такого рівня ТНС, який зможе завадити вагітності навіть до запліднення.

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Коментарі   

0 #2 Ольга 15.12.2018, 21:50
Цитую Корінь:
А ті, що бавляться горілкою чи пивом, не вважають себе алкоголіками та народжують дебилів, які дурню росповсюджують.

Даний коментар чудово демонструє, що Геббельс був правий коли казав: "Дайте мені ЗМІ, і я з будь-якого народу зроблю стадо свиней". Обкурені свині навіть не здатні усвідомлювати, що пейсаті просто знищують українську націю пропагандою корисності "легких наркотиків".
Цитата
0 #1 Корінь 13.12.2018, 10:46
А ті, що бавляться горілкою чи пивом, не вважають себе алкоголіками та народжують дебилів, які дурню росповсюджують.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com