Enter your email address:

   
   
ПриватБанк почав повертати деякі платежі на картки

ПриватБанк почав повертати на картки деякі платежі. Йдеться про гроші, які батьки абітурієнтів заплатили за пробне ЗНО, яке так і не було проведено в цьому році через COVID-19.

Про це повідомило Міністерство фінансів України. Згідно зі статистикою, станом на перше жовтня поточного року ПриватБанк спільно з Міністерством освіти і науки України повернув гроші за непроведення ЗНО 149 611 учасникам.

На даний момент повернуто вже 69,9% від загальної суми, яку повинні повернути батькам випускників. Згідно зі статистикою, дана сума становить 36 688 000 гривень. Загальна сума становить 52 450 000 гривень. Як повідомляє Міністерство фінансів, кошти для повернення за пробне ЗНО були взяті з Фонду боротьби з COVID-19 для 218 663 учасників. Відповідне розпорядження було віддано Володимиром Зеленським. Він вимагає повернути гроші всім абітурієнтам.

Кожен предмет обійшовся батькам у 145 гривень. Велику частину цих коштів – приблизно вісімдесят п’ять відсотків – було витрачено на друк спеціальних зошитів, призначених для проведення тестування, тобто держава практично нічого не запрацювало. Як повідомляє Міністерство освіти, з усієї кількості абітурієнтів 107 000 мали власні банківські картки в ПриватБанку, і ще 111 000 або вже оформили, або оформляють карти в даний момент. У відомстві нагадали, що програма повернення грошей буде діяти до 1 грудня поточного року.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com