Enter your email address:

   
   
"Час займатися зарядкою". Зеленський запропонував безробітним українцям, яким нема чим оплачувати комунальні тарифи, національну ідею

Якщо у них немає хліба, нехай їдять тістечка... тобто вітаміни

Президент України Володимир Зеленський на селекторній нараді, яка відбулася 10 листопада, ініціював розроблення програми "Здорова нація", вона міститиме рекомендації, як підготувати організм до можливого захворювання на COVID-19 і як подолати його наслідки. Про це повідомила пресслужба глави держави.

Пандемія засвідчила, що в людей із сильним імунітетом, у тих, хто займається спортом, коронавірусна хвороба протікає легше, відновлюються вони швидше, тому акцент потрібно робити на профілактиці, зазначив Зеленський.

"Час займатися зарядкою чи тренуванням, пити вітаміни. Це час, коли можна зараз зробити таку спортивну оздоровчу програму для нації, покращити здоров'я нації", – сказав президент.

За інформацією Офісу президента, у межах програми "Здорова нація" українців інформуватимуть про переваги здорового способу життя, регулярних фізичних навантажень і тренувань.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак запропонував залучити до програми спортсменів, які перехворіли на COVID-19, щоб вони розповідали про свій досвід.

"COVID нам підказує, що національна ідея – це здорова нація. Цей сьогоднішній час може об'єднати людей на заході й на сході. Сьогодні проблема COVID, проблема здоров'я є для всіх пріоритетною та важливою. Тому люди, які є лідерами, спортсмени могли б дати конкретні рекомендації", – вважає Єрмак.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com