Enter your email address:

   
   
Сергій Мартинов

 Усунутий керівництвом ДФС, в п’ятницю 21 грудня, в.о. керівника Одеської митниці Сергій Мартинов спробував подати заяву на звільнення «заднім числом» і щоб уникнути кримінальної відповідальності, весь наступний день після усунення, знищував документи.

Керівництво ДФС і особисто прем'єр-міністра Володимира Гройсман, невдоволені роботою Сергія Мартинова на Одеській митниці, вирішили поставити на Одеську митницю людину яка наведе там лад та зруйнує корупційну систему, що збудував в.о. керівника Одеської митниці Сергій Мартинов.

Таке рішення стало неприємною несподіванкою для Сергія Володимировича і як повідомляє джерело в ДФС Одеси, змусило вдатися екс-керівника митниці до термінових і не зовсім законним заходам – подати заяву на звільнення «заднім числом» і щоб уникнути кримінальної відповідальності за своє «керування» весь наступний день після отримання звістки - знищувати документи.

Також, джерело в ДФС Одеси повідомило, що поплічників-підлеглих задіяних в «схемах» Мартинова - заступника начальника Одеської митниці ДФС Передерія Володимира Всеволодовича та начальника управління організації митного контролю та оформлення Одеської митниці ДФС Артеменко Андрія Володимировича - чекає кримінальна відповідальність. Як зазначив інсайдер, керівництву ДФС відомо, що в схемах екс-керівника були задіяні не лише його підлеглі, а й контрабандисти Чернівців, Одеси, Києва та й високопосадовці з провладних кабінетів.

Нагадаємо, протягом останнього тижня під будівлею Кабміну і ДФС протестували підприємці, обурені корупційними поборами на Одеській митниці під керівництвом Сергія Мартинова.

Loading...
Loading...

Коментарі   

+1 #1 Анатлій Буднік 23.12.2018, 11:17
Мартинов організував злочинну групіровку, яка зловживаючи своїми службовими повноваженнями, шляхом створення умов отримання хабаря намагався монополізувати експорт сільгосппродукції. Вчора цілий день з видом "обкуреної травкою людини" носився по Одесі по митних постах та знищував документальне підтвердження злочинної діяльності цього "служаки" Мартин, ти казав, що тобі всі пофіг і будеш робити все що тобі захочеться. Але тепер ти також став усім пофіг і тебе чекає тюремне ув'язнення з конфіскацією всього награбованого.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com