Enter your email address:

   
   
50 % українців почувають себе щасливими

Щас почнеться у порохнявих. Масований вибух гівнопозитиву.

Вперше за 23 роки 50 відсотків опитаних українців почувають себе щасливими. Таке соціологічне дослідження. Да. А, чому, ні? Це ж завдяки Петру Олексійовичу, правда?

Десятки тисяч вбитих на війні, мільйони переселенців, втрата частини території країни, правове свавілля, тотальне зубожіння і міграція мільйонів нахуй і подалі з цього осередку піздеця у Європі, а народ тільки щасливішає. Той, звісно, який не загинув і не з'їбався. Це ж сто відсотків, без Порошенка не обійшлося.

І я, навіть, знаю деяких таких щасливих поіменно. Ось, Юрій Віталійович, наприклад. Отєчєство в опаснасті, московити Вкраїну оточили, а цей член РНБО кладе щасливий хєр на історичне засідання Ради нацбезбеки щодо воєнного стану в країні. З Японії кладе. Воєнний стан у самому розпалі, а Генпрокурор на свій день народження зйобує у Китай де радісно стрибає на даху хмарочоса, виставляючи фото стрибків на фізбуку. І ми всі розуміємо - щаслива людина, хулі!

Або, ось, заступник Грицака, Кононенко. Апартаменти за 6 лямів у супер-пупер-мега елітному комплексі. В центрі Києва. На шару. Від держави. І тут теж, ми розуміємо, що у цього державного пана є ще гроші на ремонт цієї квартири, який за правилами люксового житла повинен коштувати не менше за вартість самої жилплощі. Хоча, може йому з ремонтом квартирку підігнали у власність. По любому, щастя там теж в достатній кількості.

А, хіба, Семочко не щасливий? Бо тільки по-справжньому щаслива людина може забити хуй на все, що повинно її привести, якщо не за грати, то у відставку з високої посади в державі. Але ж, не приводить. Значить, є щастя у людини! Його не може не бути!

Взагалі, якщо дивитися декларації усіляких суддів, прокурорських, мусорів, депутатів, міністрів, то приходиш до висновку, що саме вони і були тими 50 відсотками опитаних, у яких в цій країні всьо заєбісь.

А, кому не сподобається це дослідження, то щаслива пресучка щасливого Генпрокурора вже написала про таких: пиздуйте на корпоративи, ялинку прикрашайте, готуйте олів'є, пакуйте подарунки. У вас же у всіх є гроші на олів'є і новорічні подарунки, правда?

Тільки залиште клавіатуру у спокої і не пишіть істеричні дописи у фізбуку. Дозвольте собі побути такими ж щасливими, як я і Юрій Віталійович, як Кононенко і Семочко, як маса інших, таких самих, прекрасних і щасливих людей.

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com