Enter your email address:

   
   
Держслужбовці, які підозрюються у вчиненні злочину, не повинні займати свої посади до вироку суду

Цей абсурд, який виник з поверненням Ромчика Насірова на службу, попри знаходження його справи у суді, повинен бути вирішений на законодавчому рівні.

Бо це не тільки Насірова питання. Держслужбовці, а мова, в даному випадку, йде саме про держслужбовців, які спокійно працюють знаходячись під досудовим, або судовим слідством - це вкрай розповсюджене, ганебне та ідіотське явище в нинішній Україні.

Є у Кримінальному процесуальному кодексі України такий захід забезпечення кримінального провадження, як відсторонення підозрюваного і обвинуваченого від посади. І він доволі логічний. Бо треба якось унеможливити використання свого службового становища підозрюваним, як для скоєння нових злочинів, так і на шкоду об'єктивному розслідуванню.

Проте, прописане в діючому КПК відсторонення від посади таким чином, що увесь смисл такого заходу забезпечення кримінального провадження втрачається і просто не працює.

Давайте, окрім Насірова, згадаємо прокурорського злочинця, корупціонера і фальсифікатора кримінальних справ, Костянтина Кулика. Справа відносно нього вже два роки в суді, а він і далі продовжує свою злочинну діяльність у ГПУ. Ну, суд же не відсторонив його від прокурорської посади після оголошення йому підозри у незаконному збагаченні? Значить можна далі і збагачуватися, і нові справи фальсифікувати. Наприклад, проти Михайла Саакашвілі і його оточення. Або, щодо Кашкіна і так званих $1,5 мільярдів “банди Януковича”.

Є купа суддів, які попри наявність кримінальних справ проти них продовжують “вершити правосуддя”.

Мусорського сраного ковбоя, Олійника, який розстріляв ні в чому не винуватого пасажира БМВ, пам'ятаєте? Суд, типу, йде - він в мусарні і далі працює. іІ отримує зарплатню з нашої з вами, бюджетної кишені.

Ось, що це таке? Це просто режиму Порошенка потрібно мати на службі замараних у криміналі правоохоронних опричників і вірних, високопосадових шісток. Тому існують в законодавстві лазівки, які дозволяють потрібним людям уникати відсторонення від посади та поновлюватися на ній при наявності підозри, або обвинувачення у вчиненні злочину.

Коротше, що треба зробити. Внести у КПК таку норму, згідно якої, держслужбовець, (ще раз підкреслю, мова йде про держслужбовців), якому оголошується підозра у вчиненні злочину, повинен бути автоматично, беззаперечно і обов'язково відсторонений від займаної посади до вступу вироку у законну силу, або закриття справи проти нього.

У випадку виправдувального вироку, або закриття справи на стадії досудового розслідування, особа, так само, автоматично поновлюється на посаді з виплатою заробітної плати за весь період відсторонення. Все повинно бути зрозумілим і однозначним та не мати подвійних трактувань і рішень. Тоді не буде цирку з поверненням Насірова на посаду, злочинця Кулика у прокуратурі і суддів-злочинців у судових засіданнях.

Пи.Си. Дарю ідею будь-якому кандидату в Президенти. Окрім Петра Олексійовича. Той наїбе з цим подарунком по любому.

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com