Enter your email address:

   
   
в центрах зайнятості з'являться кар'єрні радники

В рамках здійснення модернізації державної служби зайнятості та сприяння продуктивній зайнятості Уряд змінив процедуру взяття на облік осіб, які шукають роботу та набуття статусу безробітного у центрі зайнятості, йдеться в повідомленні на сайті уряду.

Постанова набуває чинності з 1 січня 2019 року.

Прийнятою постановою вводиться інститут кар’єрного радника, а також запроваджується у роботі служби зайнятості профілювання безробітних та шукачів роботи, ведення індивідуальних планів надання послуг та працевлаштування.

Профілювання передбачає систему оцінки ступеню мотивації особи, яка шукає роботу, або зареєстрованого безробітного до праці, попиту на їх професію на ринку праці, можливості працевлаштування, ризику тривалого безробіття та визначення обсягу і видів послуг, що надаватимуться, з метою повернення таких осіб на ринок праці.

Індивідуальний план працевлаштування має стати програмою дій зареєстрованого безробітного та кар’єрного радника (співробітника центру зайнятості), який забезпечуватиме його супровід та організацію надання послуг.


Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com