Enter your email address:

   
   

Усі політичні партії є проектами олігархів, які, в основному є жидами за походженням (так-так, саме жидами - в Україні раніше саме так називали євреїв).

Такими ж проектами є телевізійні канали, діяльність 90% громадських діячів та організацій - всі вони, по суті, актори, які банально реалізовують написані політтехнологами сценарії знищення країни.

Основна мета цих проектів - створення атмосфери хаосу та постійного інформаційного шоу, де представники різних проектів роблять вигляд, що конфліктують між собою, насправді єдина їх мета це знищення України як такої.

Кінцева мета олігархів - десять мільйонів населення, по суті, десять мільйонів рабів. Вже зараз, за деякими даними в Україні залишилося 25 мільйонів населення, це вдвічі менше, ніж 20 років тому.

Наразі в Україні повним ходом йде етноцид - знищення корінного етносу представниками етносу жидів. Погодьтеся, по суті, відбувається саме це. Ви боїтеся про це говорити - значить, ви існуєте в нав'язаній політиками реальності, де ваш етнос знищують, забороняючи говорити правду.

Що ж таке ця третя сила?

Для прикладу можна привести Ірландію, яка завдяки "12 апостолам" та революційній армії IRA звільнилася від гніту величезної Британської імперії.

Це люди, які є повною протилежністю правлячій верхівці жидів та їх посіпак, яких десятки тисяч і які займають керівні посади.

Якщо верхівка продажна, корумпована, аморальна та антиукраїнська, то представники третьої сили мають бути кришталево чесними, з надзвичайно високими моральними якостями та готовими за необхідності вмерти за Україну.

Це своєрідне братство, священний орден, який складається з невеликої кількості жертовний людей, які з часом, по суті, заснують нову релігію (або повернуться до релігії предків, відкидаючи нав'язані культи).

Якщо в Україні з'явиться хоча б тисяча таких людей - нація буде врятована, якщо ж ні - нас залишиться десять мільйонів рабів в такій собі оновленій Хозарії.

Ігор Громов

Loading...
 
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com