Enter your email address:

   
   
Перед вибухами арсеналу в Ічні було відключено усі мобільні системи зв’язку

Це схоже на "руку Москви"? Напередодні вибухів на складах із боєприпасами в Чернігівській області відбулось відключення усіх мобільних операторів.

Про це в ток-шоу “Ехо України” на “Прямому” повідомив голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал.

“Сьогодні отримали інформацію. Шостого в районі населених пунктів Стародуб та Климово було відключення практично всіх мобільних систем зв’язку...”, - сказав Цигикал.

Уважно дивіться за їхніми руками - 6 жовтня нікого не зацікавив той факт, що на кордоні з Росією системи зв’язку не працюють, а стало відомо про це нібито лише 9 жовтня. Потім взагалі стали вигадувати казочку, що там нібито були якісь машини з російського боку, які до підриву теж нікого не зацікавили, але нібито там були "глушилки".

Ну, Муженко над Калинівкою взагалі космічні апарати помітив, то це не така вже й фантастика.

"Поки над цією версією працюємо. Будемо працювати спільно зі Службою безпеки”, - прикидаючись дурником, наголосив голова Держприкордонслужби.

Більшість користовичив соцмереж впевнені, що саме влада умисно підриває військові склади. Майже без емоцій волонтер Юрій Касьянов пише у Фейсбуці:

"Взорвали арсенал в Ичне. Сватово. Балаклея. Калиновка. Ичня... Шахтёрск. Иловайск. Луганский аэропорт. 32-й блок-пост. ДАП. Дебальцево... Армия. Мова. Вера... Рост торговли с агрессором. Балашов со своей любовью к врагу. Новинский со своей "Партией мира"...

Воевать нечем. Незачем. Нет за что... Нас готовят к сдаче. К капитуляции. К высылке в сибирские лагеря. К уничтожению... Каждому лояльному украинцу по шароварам с вышиванкой, по томику Кобзаря, и гарантированному праву любить господ. И голосовать за них на "выборах".

Нам нужна "Партия войны". Войны с внешним и внутренним врагом. Войны с воровством, с коррупцией, с ложью. Войны с предательством, с бездарностью, с ленью. С безысходностью... Войны за наш мир, за наш образ жизни, за нашу свободу, за будущее наших детей."

А карикатурист Георгій Ключник намалював своє бачення теми.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com