Enter your email address:

   
   
Українці протестують проти підвищення ціни на пальне

Зрозуміло, що підвищення ціни на бензин і дизпаливо призведе до підвищення цін геть на усе, хоча ніяких економічних передумов для підвищення немає.

Всеукраїнська акція протесту пройшла у багатьох містах України. Можливо, найважче було проводити акцію протесту в Закарпатті, де активісти перекривали трасу Київ-Чоп з 9 до 10 години ранку. Протести відбулися навіть в Вінниці!

Газета "20 хвилин" пише:

"Громадська організація «Авто Євро Сила» анонсувала на сьогодні, 11 жовтня, початок всеукраїнської акції протесту. Вони закликали водіїв у містах та селах зупинити свої машини на дорогах, але не перекривати повністю рух. Мета флешмобу — змусити владу знизити ціни на пальне.

«Знизити вартість пального до рівня весни (15 травня) 2018, за рахунок зменшення розміру акцизу на пальне та прив'язки акцизу до гривні замість прив'язки до євро, як зараз», — йдеться в дописі «АЄС».

Зранку вінницькі водії зайняли крайні ряди на Київському та Центральному мосту. Орієнтовно, бойкотують сукупно два-три десятки автовласників. Вони увімкнули аварійні вогні та тримають таблички зі змістом, щоб влада вплинула на ціни пального. Проїзд не заблокований, але швидкість руху на мосту — не більше 10 кілометрів на годину.

«Соборна стоїть через забастовку. Нічого не їде у бік мосту вже більше 15 хвилин», — повідомляють очевидці.
 
Як йдеться у анонсі «Авто Євро Сили», вони вимагають знизити ціну пального до рівня весни (травень) 2018 року. А скільки зараз взагалі коштує пальне? За даними сайту «Мінфін» середня ціна пального у Вінницькій області зараз така (у гривнях за літр): А-95+ — 34,49; А-95 — 33,23; А-92 — 32,23; ДП — 31,57; Газ — 15,47. У архіві остання дата, за яку є ціни на паливо — це 11 липня 2018 року. Тоді вартість пального була набагато нижча: А-95+ — 30,37; А-95 — 29,36; А-92 — 28,42; ДП — 27,49; Газ — 13,21.

Оксана Матвейчук
Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com