Enter your email address:

   
   
Схема фінансування виборного штаба Порошенка чорною готівкою

Ще в минулому році Антикор і Цензор.нет писали про жахливу корупцію на українській митниці, які помітив навіть вінницький придурок Вовочка Гройсман.

Дехто з кандидатів на посаду презика вважає, що головною схемою фінансування передвиборчого штабу Порошенка є "чорна готівка" отримана від митниці.

Наразі усі 100 % товарів народного вжитку, які доставляються з Турції і більша частина товарів з Китаю проходять митне оформленння використовуючи "чорні" схеми часів Януковича. Безпосередньо керує даною схемою "Главк К" СБУ.

Ролі розподілені наступним чином:

Віктор Шерман - інкасація «чорної готівки», переговори і наїзди на всіх учасників схеми мінімізації митних платежів, оголошення сум хабарів, які треба платити СБУ, звіти і аудит контрабандних схем, безпосереднє оформлення товарів на митниці. Компанії імпортери - Юніор Корпорейт 0042147907, Фактор Прайд 0041585577, Файнесі 0042372146, Сейтік Трейдс 0040680208.

Сеяр Куршутов - політичний "дах", налажування контактів і зв'язків з прокуратурою, МВС, народними депутатами. Звіти Олександру Грановському.

Ігор Олексюк і Сергій Коваленко - оперативна робота, контроль усього "4-го відділу", "Главка К", наїзди на чесних імпортерів і митників, ініціація і впровадження нових контрабандних схем.

Сергій Коваленко - забезпечення схем з боку СБУ, перерозподіл контрабандних потоків на компанії Шермана.

На данний момент цим людям повністю підконтрольні величезні партії контрабандних товарів і повністю підпорядкована злочинна діяльність на митницях. Збиток держави з кожного імпортного контейнера або машини, оформленого фірмами Шермана, складає близько 1 млн гривень.

Оксана Матвейчук

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com