Enter your email address:

   
   
"Або Путін, або Порошенко!" Як голова Львівської обладміністрації залякував виховательок дитсадків

Голова ЛОДА Олег Синютка закликав працівників дошкільних закладів Львівщини голосувати за Петра Порошенка.

Агітаційний виступ посадовця відбувся у вівторок, 26 лютого, у Львівському палаці мистецтв під час конференції дошкільної освіти «Коло дитини», повідомляє zaxid.net.

Організаторами конференції були департамент освіти і науки ЛОДА та ГО «Центр соціальних інновацій», а аудиторія на 99% складалась з жінок.

Після короткої промови на тему важливості дошкільної освіти Олег Синютка перейшов до відповідей на запитання. Перша ж репліка із залу стосувалася ставлення голови ЛОДА до великої кількості кандидатів на президентських виборах. На це питання Олег Синютка відповідав більше 10 хвилин. Він розпочав із заяви, що кандидатів насправді лише двоє і прізвища обох починаються на літеру «П».
«Я це говорю чесно і щиро, бо це так. В силу того, що я маю повний доступ до державної таємниці. Сьогодні є два кандидати і обидва починаються на букву «П»: або Путін, або Порошенко! Хочемо зберегти державу, хочемо виховувати дітей в цій державі – нема сумнівів у виборі. Сумніваємось – є ще сорок з чимось кандидатів, можемо вибирати будь-кого», – заявив голова ЛОДА.
Олег Синютка не оминув у своєму виступі і фаворита президентських перегонів Володимира Зеленського, назвавши його високі рейтинги «катастрофою».
«Стосовно Зеленського, який сьогодні має найвищий рейтинги в Україні… (сміх у залі) Але це факт, дівчата! Це катастрофа, але це факт! Не сумнівайтеся, ми йдемо своїм шляхом! Це наш український шлях і все в нас буде добре!», – запевнив присутніх працівниць дитсадків голова ЛОДА.

В агітаційній промові голова ЛОДА декілька разів згадав про загиблих учасників АТО і закликав заради них не кидати «на півдорозі» зробленого в країні.
«Двісті дев’яносто вісім хлопців, які з Львівщини пішли. Ми що це кинемо на півдороги? Що вони нам скажуть? Тому йдемо вперед і перемагаємо. Порошенко увійшов в історію – це без сумніву. Це людина, яка повернула державі церкву і віру. Я йому кажу: «Якщо залишите посеред дороги, то будуть про вас згадувати, як про Мазепу, як про Петлюру. Будуть плакати, але толку від цього абсолютно ніякого. Доведете до кінця – не будемо плакати, а будемо йти вперед і тішитися», – переказав свою нещодавню розмову з Порошенком Олег Синютка.

Після агітаційного виступу Олег Синютка не став чекати наступних запитань і покинув конференц-зал.

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com