Enter your email address:

   
   

Насправді День захисника вітчизни треба перенести на якусь іншу дату, бо так зване "свято Покрови" є специфічним витвором грецької ортодоксальної церкви, оскільки в цей день загинув флот наших предків під Царгородом (Константинополем).

Православна казочка Х століття розповідає, що нібито матка богородиця спустилася з небес 14 жовтня, щоб врятувати Царьгород від... войовничих русичів -“безбожників”, вчинивши бурю на морі та потопивши їх кораблі. Історично так склалося, що Візантія перемогла Русь-Україну руками жида Володимира Малковича, який захопив владу і вогнем та мечем похрестив Русь, вбиваючи усіх незгодних.

Пересічні українці про це не знають, або забули а якщо ходять в церкву, то їм це навіть подобається.

Власне, стаття не про це.

Сучасний каган діє майже тими ж методами, оточивши себе охороною і скавчить православні молитви. Далеко не всім українцям подобається сумнозвісний Томос (реальний Тормоз розвитку України). Саме тому Пеця вирішив використовувати візантійські методи для своєї піар-акції, на яку у нього було набагато більше сподівань. 

Активіст Станіслав Краснов пише у Фейсбуці:

"Порошенко примусово згаяняє людей на свою піар - акцію. Він придумав зранку на Покрову провести молебен-подяку за церковні рішення останніх днів.
Цей захід активно піариться на проплаченій рекламі в соцмережах. Але, очевидно, він не буде масовим.

Тому президент в кращих камунячих традиціях вирішив зігнати бюджетників на захід.
"У максимально можливій кількості" !!!!"

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com