Enter your email address:

   
   
В Україні можливий "третій Майдан" - екс-начальника Генштабу

В Україні можливий "третій Майдан", але він стане трагедією, заявив в ефірі "112 Україна" екс-начальника Генштабу Збройних сил України Ігор Кабаненко.

"Чи можливий в Україні третій Майдан?" – запитала журналіст. "На мій погляд, можливий", – відповів Кабаненко.

"Це буде трагедія, тому що на руках величезна кількість зброї, емоції зашкалюють... Але це – відповідальність влади, виключно влади. Тому що низи не хочуть жити в умовах, які створені. Вони хочуть змін, нормального, гідного життя, щоб діти залишалися тут", – сказав екс-начальника Генштабу ЗСУ.

За його словами, "продовження авторитарного курсу... може спричинити невдоволення людей".

"Сьогодні дуже великий розрив між гаслами і реальністю, і це викликає дуже багато негативних емоцій. Вони можуть створити вибухонебезпечну суміш. Звичайно, цього б не хотілося... Я б не хотів, щоб він стався", – додав Кабаненко.

А якщо Порошенко, якого українці люто ненавидять, знову наважиться "намалювати" собі перемогу "вАдінТур", то повстання неминуче.

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Коментарі   

0 #2 Сергей 12.03.2019, 09:38
А видимо предыдущие два майдана быои праздниками. :lol:
И как оно, весело?
Цитата
0 #1 Haken 07.03.2019, 13:56
Свежо питание,да серется с трудом.В любом случае "майданное" решение вопроса не работает,это любому мыслящему человеку понятно.Все сопротивляющиеся режиму группы малочисленны,плохо организованы и не дружны между собой.В некоторых вопросах нам неплохо бы взять с жидов определённый пример-они в хуцпе солидарны всегда,а славяне вечно срутся,доказывая друг другу своё "фэ".Без партизанской обстановки,когда каждая провластная падла боится выйти на улицу без страха шансов нет,ибо сейчас мы слабее из-за вышеперечисленных фактов.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com