Enter your email address:

   
   
Кістки до митниці: у Запоріжжі протестували користувачі автівок на «єврономерах»

У Запоріжжі близько сотні користувачів автівок на «єврономерах» повели автопробіг центром міста. Акція завершилася під стінами місцевої митниці, до воріт якої активісти принесли ящики з кістками.

Учасники автопробігу також розвісили на огорожі довкола адмінбудівлі плакати з написами «Ні грабіжницькому розмитненню», «Дайте можливість наповнити Пенсійний фонд», «Ми хочемо платити податки» тощо.

Як розповіли організатори акції, вони таким чином протестують проти запровадженої в Україні системи розмитнення машин на «єврономерах» і продовжують вимагати, щоб вартість розмитнення таких авто не перевищувала 30–40% від їхньої вартості.

«Ми символічно привезли кістки, які ми хочемо повернути. Ми говоримо так: ви нам кинули кістку у вигляді закону і сподівалися, що ми клюнемо на неї, але ми вам її повернемо», – заявив організатор акції, керівник організації «АвтоЄвроСила Запоріжжя» Влад Погорелов.

За його словами, розмитнити свої авта, які використовувалися в Україні незаконно, в Запорізькій області змогли 5–6 відсотків користувачів таких машин, переважно люди, у яких були автівки з малим об’ємом баку і більш-менш нові за роками. Як заявив Погорелов, для основної маси порушників, у яких авта початку 2000 років, дизельні мотори об’ємом від 2 літрів, «вартість розмитнити по так званому пільговому періоду складає від 150 до 300% вартості машини».

«Наша ж вимога лишається незмінною: ми вимагаємо прибрати акциз як такий або ж прибрати коефіцієнт віку в обрахуванні всього акцизу, і тим самим сама вартість розмитнення вийде приблизно в 35–40% від вартості авто», – заявив діяч руху «АвтоЄвроСила» в Запоріжжі.

 

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com