Enter your email address:

   
   

9 червня цього року, на своїй сторінці у ФБ, я опублікував дані про те, що Костянтин Кулик і його цивільна дружина Ірина Німець є злісними неплатниками комунальних послуг ( електроенергія, постачання та відведення холодної води, постачання та відведення гарячої води, опалення).

Згідно даних сайту комунального концерну «Центр комунального сервісу», загальна сума заборгованості за комунальні послуги по трьох квартирах, власниками яких є Кулик і Німець, на той момент складала 16 949,38 гривень.

Я, чесно кажучи, думав, що після розголосу цих даних, якщо і не сам Кулик вирішить сплатити комунальні борги, то його змусить це зробити керівництво ГПУ. Бо отримувати шалену зарплатню в Генеральній прокуратурі і тупо не сплачувати комуналку, це підставляти і Луценка, і його замів.

Де там! Цинічна і нахабна поведінка негідників при владі втрачає будь-які межі навіть у таких дрібницях.

Сьогодні я вирішив перевірити, як там справи у Костіка та Іри з комунальними платежами і знову запевнився - срати вони хотіли і на свої борг, і на суспільство взагалі. Загальна заборгованість Кулика і Німець, згідно інформації все того ж сайту “Центр комунального сервісу”, тільки зросла і на 15.10.2018 р. складає 18 572,46 гр.!

Конкретно по квартирах це виглядає так :
1. м.Київ, вул. Жилянська, 59 (елітний житловий комплекс “Дипломат-хол”), кв. №1326, власник Кулик Костянтин, - 4 932,61 гр.


2. м. Київ, вул. Жилянська, 59 ( Дипломат-хол), кв. № 1327, власник Костянтин Кулик, - 6 188,97 гр.


3. м. Київ, вул. Івана Кудрі, 7 (ультра елітний житловий комплекс “Централ-парк”), оф. №2, власник Ірина Німець, - 7 450,88 гр.

І я не знаю, яким мудаком потрібно бути, щоб отримувати зарплатню у 54 000 гр. на місяць, а саме таку заробітну плату отримує улюблена повія Луценка, - Костя Кулик, в ГПУ, і нарощувати собі борги за комуналку.

Примітно, що комунальні борги Кулик не сплачує синхронно зі своєї цивільною дружиною - Іриною Німець, яку сама чесна суддя Печерського суду, Васильева, навіть за наявності у Німець трьох спільних дітей з Куликом, визнала такою, що не має ніякого відношення до Костіка.

Нагадаю, що таке рішення суду Кулик отримав для того, аби спростувати своє відношення до вказаної вище квартири Німець, яка проходить по його справі, як предмет незаконного збагачення.

Цікаво, що Ірина Німець, яка за рішенням суду є лише об'єктом запліднення для Кулика і нічим іншим, веде доволі розкішний спосіб життя, яким постійно хизується у. соціальних мережах. Насамперед, в Instagram.

Ось, фото від 30 вересня цього року, на якому Ірина зафіксувала себе з коштовним iPhone XS, який у продажу тільки у вересні і з'явився.Потім, мабуть вирішивши, що останній яблофон за тисячу баксів це недостатньо круто, дружина/взагалі ніхто Кулика, 6 жовтня засвічує себе зі збільшеною версією iPhone XS - iPhone XS Max, ціна якого стартує з 1300 баксів за версію з 64 Гб пам'яті.

Скільки там борг за комуналку у сімейства Куликів в доларах? $660? Усього половина від ціни останнього айфона Ірини? Ні, не царська це справа - замість останнього айфону сплачувати борги за комунальні послуги.

Причому, коли під останнім фото написали, що Іринка на цьому фото всім продемонструвала новий телефон, вона відповіла, що не такий вже він і новий.
Ну, да. 30 вересня був один новий айіфон, а 11 жовтня вже інший, ще більш новий айіфон - не такий вже і новий. Як швидко старіють нові коштовні цяцьки у хазяїв життя!

Знаєте, коли нам починають розповідати про те, що на забезпечення охорони військових складів не вистачає грошей, я моментально згадую екс-військового прокурора сил АТО, Костю Кулика, його елітні апартаменти майже на 500 квадратів у центрі Києва і його шалену зарплату, яку він отримує в ГПУ за фальсифікації кримінальних проваджень на замовлення влади. І, звісно, якщо людина - гівно, то гівно у всьому. Навіть у таких дрібницях, як сплата комунальних платежів.

І, ще. Ось, спробували б пересічні мати такі борги за комуналку. Що відбувається в таких випадках? Газ відрізають, електроенергію вирубають, колекторів присилають.

І тільки покидьки при владі почувають себе спокійно і дзюрять суспільству в очі невиконуючи свої громадянські обов'язки.

Прошу поширення цього допису. Народ повинен знати своїх "героїв ".

Олександр Ружанський

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com