Enter your email address:

   
   

Союз споживачів України презентував Моніторинг інтернет магазинів, щодо дотримання ними вимог чинного законодавства у сфері захисту прав споживачів.

Було протестовано 12 інтернет майданчиків: Aks.ua, Allo.ua, Bosch-partner.com.ua, Citrus.ua, City.com.ua, Deshevshe.net.ua, Didi.ua, F.ua, Rozetka.com.ua, Stylus.ua, Tehnohata.ua, Tomdom.prom.ua. на яких була закуплена побутова техніка, яка є вдома у кожного українця: пральна машина, телевізор, духова шафа, пилосмок та інше, після чого проводився аналіз документів і маркування продукції, а на кінцевому етапі товари спробували повернути продавцеві.

За результатами дослідження всі порушили вимоги закону, щодо видачі фіскального чеку, який є обов’язковим для складної побутової техніки. У 67% була відсутня позначка про проходження процедури відповідності (перевірка на безпечність). 50% не мали право займатися торгівлею в інтернеті, бо не мали відповідного коду КВЕД. З 12 інтернет магазинів у двох не вдалося ідентифікувати суб’єкта господарювання (хто власне продав товар), всі інші виявились ФОП (фізична особа підприємець) не дивлячись на відомі назви інтернет магазинів. Усі учасники ринку видали гарантію від магазина (продавця), що за словами Союзу споживачів є прямим свідченням сумнівного походження товару.

За словами Олега Цільвіка, заступник голови правління Союзу Споживачів України тіньовий ринок в країні залишається недосяжним для органів державного контролю, в тому числі для органів ринкового нагляду, через складність та неефективність процедур їх застосування в нинішніх умовах, а рівень відповідальності суб’єктів господарювання за порушення прав споживачів не забезпечує попередження повторних порушень. На жаль, масштабна реформа щодо поліпшення бізнес-клімату у вигляді дерегуляції призвела до зловживань у сфері захисту прав споживачів і спровокувала стрімкий розвиток недобросовісної конкуренції та зростання тіньової економіки. - «У даному сегменті значна частина техніки - невідомого походження і невідомої якості, і захистити права споживачів сьогодні дуже важко», - зауважив Олег Цільвік.

«Електронна комерція на сьогодні в Україні відсутня, за показниками які ми сьогодні реєструємо - це шахрайські дії з боку суб’єктів господарювання, які призводять до того, що держава не може захистити правильно споживача», - прокоментував ситуацію на рину е-комерції Олег Рубан, начальник ГУ Держпродспоживслужби України у м.Києві. За його словами за минулий рік Служба отримала понад 6000 тис скарг на недоброякісне надання послуг та недоброякісні товари. Більше 1700 заходів по перевірці було здійснено. З них 40% відсотків не змогли перевірити, бо не вдалося встановити суб’єкта господарювання. Чиновник констатував, що на жаль сегмент електронної комерції знаходиться в тіні та споживач залишається сам з собою у разі порушення його прав.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com