Enter your email address:

   
   
Де в Україні збувають фальшиві гроші. Названо найнебезпечніші точки

Фаст-фуди, магазини і АЗС найчастіше використовувалися фальшивомонетниками для скидання підробленої гривні в 2018 році, говориться в останньому дослідженні Національного банку.

У цих точках вище за все ризик отримання несправжніх грошей. Хоча у висновку НБУ підкреслюється прогрес по частині боротьби з шахрайством: кількість підроблених гривневих банкнот в 2018 році скоротилося на 30%, а сума - на 41%.

В Україні залишилося мізерно мало фальшивок: у 2017 році було 3,3 штуки на мільйон справжніх гривневих банкнот, а в 2018-му стало вже 2,5 штуки. В Європі їх зараз набагато більше - відразу 27 підробок на мільйон оригіналів.

Втім, в нашій країні люди більше звикли до долара. І навіть, коли намагаються щось підробляти, то найчастіше намагаються відтворити саме його. Це підтверджується свіжою нацбанківській статистикою: 78% всіх виявлених в 2018 іноземних фальшивок - це імітація американської валюти. Євро з великим відставанням опинився на другому місці - 17%. Ще рідше умільці малюють рублі, швейцарські франки і англійські фунти стерлінгів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com