Enter your email address:

   
   
Семочко

Ну вибачайте, журналіст-розслідувач "Правдивих Nовин" Олександр Ружанський іноді матюкається, як російський бурлака, але з пісні слова не викинеш.

Ружанський пише у Фейсбуці:

"ДЕЯКІ ОСОБИСТІ ВИСНОВКИ ПІСЛЯ "ІНТЕРВ'Ю" СЕМОЧКА НА ZIK-ТБ.

1. Семочко - яскравий приклад тупого, ахуєвшого прапора-довбойоба на посаді генерала: нуль інтелекту, нуль рефлексії, нуль креативу, нуль совісті.

2. Оскільки, з так званих офіцерів СБУ і СЗР ніхто навіть не пікнув і не пукнув проти цього високопосадового гандона, не підлягає жодному сумніву, що в цих організаціях служать такі самі гандоністі семочки. Як, в принципі, і в інших правоохоронних органах.

3. Семочке абсолютно насрати на декілька сотень загублених, ним особисто і його підлеглими, життів українців у результаті сбушної, злочинної афери з діалізом.

4. В цій владі уєбанських потвор космічного масштабу каятися ніхто не буде. Ніхто і ні за яких обставин. Згадаємо Насірова, Кулика, Розенблата та інших.

5. Навпаки, судячи з риторики Семочка, він і такі інші семочки, будуть намагатися помститися своїм викривачам. І ніякі смерті тих, хто стане у них на перешкоді їх не зупинять. Доведено історією з діалізом.

6. Факт того, що другого за посадою розвідника, в країні, в якій влада наголошує на наявності війни, на раз-два вираховують журналісти, свідчить, про те, що: або розвідка цієї країни не в курсі про війну, або, що ця війна - не зовсім війна. Чи, взагалі не війна. І навіть не гібридна.

7. Зупинити це все міг би Президент України, як вищий посадовець в країні, який відовідає за її безпеку і безпеку її громадян. Але, оскільки у нас немає ПРЕЗИДЕНТА, а є срана мразота, яка сидить на верхівці злочинної владної піраміди складеної з усіляких семочок, цього, звісно, очікувати не слід.

8. Зупинити все це міг би також народ України. Проте, оскільки у цих паскуд при владі наразі немає жодного, бодай малесенького, приводу чогось і від когось боятися в цій країні, народу, як цілісного свідомого, цивілізованого суспільства, відповідального за свою долю, у нас теж немає. На жаль…

ПиСи. Вибачте, друзі, що цей текст є лише черговою констатацією мегапіздеця в Україні."

От такий собі "диверсант", але як кажуть в Бердичеві: "морда просіт кірпіча".

Геннадій Боценюк

Loading...
Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com