Enter your email address:

   
   
В Україні вирішили розвантажити міста від автомобілів

В країні почнуть активніше будувати перехоплюючі автостоянки.

Українські чиновники вивчили зарубіжний досвід з організації перехоплюючих автостоянок і вирішили оновити державні будівельні норми з метою розвантаження великих міст від надмірної кількості автомобілів.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

«Практика організації перехоплюючих автостоянок дуже поширена в Європі та інших країнах світу. По-перше, це значно полегшує рух транспорту у великих містах, по-друге, розвантажує центральні райони від надмірної кількості автомобілів, зменшуючи проблеми з парковками і пробками на дорогах», - розповів заступник голови Мінрегіонбуду Лев Парцхаладзе.

Таким чином, власник авто зможе залишити свій автомобіль на такий парковці і пересісти на громадський транспорт, щоб зручно дістатися до необхідного місця призначення.

Створення перехоплюючих парковок на в'їзді в центральні райони великих міст сприятиме:

    зменшенню заторів на дорогах;
    вирішенню проблем з нестачею парковок;
    підвищення екологічного стану міст;
    налагодженню транспортного руху в центральних районах міст.


Лев Парцхаладзе також уточнив, що перехоплюючі автостоянки повинні розташовуватися поблизу залізничних станцій, аеропортів, станцій метрополітену, зупинок маршрутного таксі та іншого громадського транспорту, розташованого на під'їзді до центральної частини міста. Крім того, мінімальна відстань до зазначених об'єктів має бути не більше 150 м.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com