Enter your email address:

   
   
Нацбанк відкриває власний інтернет-магазин

Національний банк України планує відкрити свій власний інтернет-магазин і вже оголосив тендер на онлайн-майданчику Prozorro щодо придбання послуг з обслуговування платіжних карт в інтернеті.

НБУ вже оголосив тендер на онлайн-майданчику Prozorro щодо придбання послуг з обслуговування платіжних карт в інтернеті. Вартість таких робіт була оцінена в 1,144 млн грн. Згідно з інформацією, представленою в супровідній документації НБУ, підряднику необхідно буде налагодити координацію платіжної системи з онлайн порталом.

Підрядник повинен забезпечити прийняття онлайн порталом до оплати міжнародних платіжних карт Mastercard, Visa і української НСП «Простір». Операції з оплати повинні здійснюватися протягом 1-го банківського дня, а онлайн-портал – мати можливість повертати кошти покупцю на карту, якщо той вирішить відмовитися від укладеної угоди.

Необхідно зазначити, що у НБУ вже є сайт для ознайомлення з продукцією та прийому замовлень через інтернет. Однак він дозволяє тільки ознайомитися з продукцією та залишити заявку на придбання. Іншими словами, сучасним онлайн-магазином його назвати складно.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com