Enter your email address:

   
   
В Україні заборонили противірусний препарат

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила реалізацію і застосування всіх серій препарату «Глутоксим», використовуваного для лікування вторинних імунодефіцитних станів, виробництва компаній «Лекхім-Харків».

Про це йдеться у розпорядженні Держлікслужби, оприлюдненій на офіційному сайті.

Згідно з документами, відомство забороняє оборот препарату в зв’язку з невідповідністю вимогам методів контролю якості за показником «Сторонні домішки».

Йдеться про «глутоксіма», розчині для ін’єкцій 3% по 1 мл в ампулі; по 5 ампул у блістері, по 1 блістеру в пачці з картону; по 2 мл в ампулі; по 5 ампул у блістері, по 1 блістеру в пачці з картону. Виробником ліків є ПрАТ «Лекхім-Харків», Україна.

Заборона на всі серії препарату встановили через інформацію від ТОВ «ЗДРАВО», який є власником реєстраційного посвідчення № UA / 5228/01/02 про невідповідність якості через «Сторонні домішки» серії 71341001 лікарського засобу «Глутоксим».

Відзначимо, що «Глутоксим» застосовують як засіб профілактики і лікування у дорослих вторинних імунодефіцитних станів (проблеми в роботі імунної системи); для відновлення пригнічених імунних реакцій та пригніченого стану кістково-мозкового кровотворення; для підвищення стійкості організму до різних патологічних впливів – інфекційних агентів, хімічних та / або фізичних факторів (інтоксикація, радіація); як гепатопротекторний засіб при хронічних вірусних гепатитах В і С.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com