Enter your email address:

   
   

Світовий банк і Міжнародний валютний фонд пророкують Україні зменшення ставки заміщення через 25 років до 12%.

Це жахливий прогноз!

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Каплін.

«Нам треба звернути увагу на прогноз Світового банку і Міжнародного валютного фонд. Вони пророкують нам зменшення ставки заміщення через 25 років до 12%. Це означає, що молода людина, яка зараз працює, буде мати тисячу гривень пенсії тільки тоді, якщо офіційна зарплата в неї буде 10-12 тисяч гривень. Зовсім безвідповідально про це сьогодні з людьми не говорити. А про це мав би сказати керівник уряду Гройсман, віце-прем’єр соціальної політики Розенко і керівник міністерства соціальної політики», – підкреслив Сергій Каплін.

Водночас він додав: якщо економіка України буде розвиватися і давати позитивні результати, цієї ситуації можна уникнути.

А другий шлях до вирішення цієї проблеми, зауважив Каплін, – детінізація бюджетних коштів.

«Сьогодні велика частина Пенсійного фонду перебуває в тіні. Ті гроші, які не надходять до ПФУ через зарплати в конвертах, а отже не сплачується ЄСВ, це ті гроші, які крадуться недоброчесними підприємцями, роботодавцями у наших пенсіонерів. А це приблизно третина всіх коштів. Я вже протягом декількох років вимагаю від уряду показати стратегію детінізації нашої економки. Необхідно робити жорсткі кроки, щоб наповнювати Пенсійний фонд», – заявив Каплін.

Нардеп також звернув увагу на те, що фундаментально й ідеологічно у Верховній Раді України сьогодні ніхто не відстоює питання зарплат, пенсій, соцзахисту і соцполітики.

«Лише один депутат – Сергій Каплін. Всі інші говорять про це тільки під час передвиборчої кампанії», – зазначив народний обранець.

Нагадаємо, міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що дефіцит Пенсійного фонду планується ліквідувати протягом 7-10 років.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com