Enter your email address:

   
   
"УКРЕНЕРГО"

Нас вже нічого не повинно дивувати в нашій дивній країні тотального піздєца повних піздєцов.

І історія про те, що у діючого Голови СБУ, Васі Гріцака, який став цим головою завдяки Майдану, синуля переслідував учасників Майдану, ніяким чином не випадає з цієї концепції. Все в логічному рядку і все закономірно.

І в цьому контексті я хочу нагадати про своє розслідування щодо ще одного чудового і непохитного зв'язку: "високопосадовий батько - ахуєвший синуля".
Мова йде про Сергія Володимировича Тоцького - сина колишнього першого заступника голови СБУ, Володимира Володимировича Тоцького, який знаходиться в розшуку за підозрою в державній зраді і масових вбивствах на Майдані.

Так ось. Син державного зрадника, Сірьожа Тоцький, ще в тому році працював в СБУ і мабуть дуже переймався безпекою Держави. Втім, судячи зі всього, ця служба не дуже задовільняла амбіції сина високопосадового уєбана, який наразі переховується в окупованому Росією Криму, і Сірьожа Тоцький, треба думати, прямо з вулиці, влаштовувася на скромну посаду Начальника Департаменту економічної безпеки державної корпорації "УКРЕНЕРГО".

Просто заєбісь, яка прєлєсть! Нікого іншого, на надважливу посаду в державній структурі, яка, в тому числі, відповідає за безпеку енергетичної системи України, окрім сина державного зрадника України, не знайшлося!

Проте, у цій історії не тільки гидкий присмак державного зрадництва, але й густий шлейф всепереможної корупції.
Хто ще не читав - заходьте друзі за посиланням. Вам і тим, з ким ви поділитеся цим розслідуванням, дуже сподобається.

На останок хочу сказати, що всі умники, які почнуть співати заїжджену пісеньку про "син за батька не відповідає" - нехай ідуть в сраку. Бо в усіх наших випадках, високопосадові батьки спочатку просувають своїх діточок, у корупційний спосіб, на державні посади з великими корупційними можливостями, забезпечують їх майном і статками, отриманими в результаті власної корупції, а потім допомагають своїм випердишам уникати будь-якої відповідальності вже за їхні злочини.

Олександр Ружанський

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com