Enter your email address:

   
   
Я не хочу бути Героєм України

Поки потрохоботи Мінстеця продовжують за звичкою довбати Зеленського, деякі знакові постаті в українському Фейсбуці зробили цікаві записи.

Академік Пилипчук написав: "Президент України Петро Порошенко присвоїв кришувальнику своїх "Схем", антиукраїнському голові служби безпеки (ФСБу) Василю Грицаку звання Героя України.

Батько Порошенка, Звягільський, Дейч, Тулуб, Мінаєв, Косюк, Багров, Баталін, Ландик, Литвин, Юрій Бойко за "вишки" - вже також "герої"... Шуфрич з Новинським - на підході...

Але я не здивуюся, якщо до кінця свого терміну "гідранта", подібні "звання" від липецько-мальдівсько-офшорного отримають не лише Гладковський-Свинарчук, Кононенко, Розенблат, Грановський, але й сам Путін...

...

Після останньої роздачі лампасів і зірок, в Україні стало набагато більше адміралів, ніж кораблів 1-го рангу...

-Після останньої роздачі лампасів і зірок, в Україні стало набагато більше генералів, ніж літаків...

--Після останньої роздачі лампасів і зірок, в Україні навіть стало набагато більше "папах", ніж батальйонів в Армії..."

Активістка Лілія Сулейманова, яка допомагає торнадівцям, зробила такий запис у Фейсбук: "Я одна з тих, хто повинен підти з цього світу. Разом з Торнадо... Разом з тими, хто захищав цю краіну весь час. Досі ім там обраним, в АП, в Раді непогано жилось. Також непогано тим, хто охороняє.... Майдан забрав біля 2000 життів, війна більше 1000000... Самогубства в Украіні збільшились приблизно в 50 разів. Ракові хвороби уносять життя після обстрілу касетними бомбами. Наче б то випадкові зараження гипатитом С. Даних нема. Старанно приховані. Більше 8000 по сфабрикованих справах захисників Украіни. Нема даних про вбивсьтва у в'язницях бізнесменів, в тому числі тих, хто займався виробництвом зброі. Про те є монополіст. Один єдиний монополіст! Кому вигідно продавати без конкуренціі недороблене лайно за великі гроші у власній краіні. За ці 5 років ми не тільки перетворились в росію з іі брехучими змі,и вбивсьтвами біля власного дому, замінуванням метро... Ми вже переплюнули кдбшного перевертня!"

Геннадій Боценюк

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com