Enter your email address:

   
   

Військова прокуратура завела в штаті працівника, в обов'язки якого входить утримування черги під судами з півночі і до 06.00-07.00, щоб слідчі могли подати клопотання для проведення слідчих дій в рамках своїх розслідувань.

Про це повідомляє програма "Наші гроші з Денисом Бігусом", яка стежила за подачею клопотань в Печерському суді Києва.

"У них є людина, яка на роботу не ходить. Суто займається ... ну штатник ... його робочий режим з півночі до 07.00. Він нічого не робить, він включений в групи всіх виробництв, які є. Це (тримати чергу) у нього таке завдання", - розповів журналістам один зі слідчих.

Відзначається, що клопотання в Печерському суді приймають тільки з 09.00 до 12.00 і то в обмеженій кількості, тому існує нічна черга, списки і навіть бійки. Ще одну чергу слідчим і прокурорам доводиться вистояти в самому суді.

Все це є наслідком так званих "поправок Лозового".

Більш того, клопотання, які є таємницею слідства, приймає не голова Печерського райсуду Руслан Козлов, а його помічниця, а на самих документах не ставлять ніяких відміток про отримання або реєстрації.

За словами слідчих, бували моменти, коли помічниця судді просто ігнорувала список черги і відмовлялася приймати клопотання, хоча за законом не може в цьому відмовити.

Відзначається, що таким чином суд може контролювати справи в ручному режимі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com