Enter your email address:

   
   

В аеропорту «Бориспіль» виявлено 40 кг наркотичних речовин. Героїн, гашиш, амфетамін і масло канабісу транспортувалися територією України з Ірану в Канаду. Нацполіція проводить роботу щодо встановлення осіб, причетних до організації міжнародних постачань. У сферу підозри правоохоронців потрапив Юрій Бродський.

Наркотики були виявлені під час огляду транзитного вантажу в аеропорту «Бориспіль», повідомляє офіційний сайт Нацполіціі.

Повітряним маршрутом через Україну заборонені речовини слідували в Канаду. Правоохоронці зазначають, що мова йде про особливо велику партію, вартість якої на "чорному" ринку становить не менше одного мільйона доларів: 10 кг амфетаміну, 10 кг гашишу, 20 кг героїну, а також масло канабісу.

В операції брали участь співробітники Служби безпеки України, прокуратури Києва і фіскальної служби. Поліція відкрила кримінальне впровадження за статтею 307 (ч.3) про незаконне виготовлення та транспортування наркотичних речовин.

Слідчі працюють над залученням до відповідальності українців-співорганізаторів міжнародних поставок. Так, видання Сегодня з посиланням на офіційне джерело в Нацполіціі повідомляє, що зараз правоохоронці розшукують членів організованої злочинної групи, які налагодили контрабандний канал. До справи причетний син високопоставленого політика і бізнесмена Михайла Бродського - Юрій. В ході слідчих дій були отримані свідчення співробітників аеропорту «Бориспіль», нібито одним з єднальних осіб в ланцюжку домовленостей про супровід вантажу був саме Юрій Бродський. Сьогодні правоохоронці перевіряють причетність Бродського-молодшого, а також інших, менш публічних персон до наявної інформації. Деталі журналістам не повідомили.

Журналісти з'ясували, що Юрій Бродський лікувався від наркотичної залежності.

Персона Юрія Бродського неодноразово привертала увагу ЗМІ в контексті забороненої діяльності. Буквально на днях видання Голос UA з посиланням на власні джерела в Нацполіціі повідомило, що син політика Михайла Бродського міг бути причетний до скуповування психотропних і наркотичних речовин у провізорів з Донецької області. А раніше Бродського-молодшого також підозрювали в організації транспортування кокаїну в країни Європейського союзу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com