Enter your email address:

   
   
Ощадбанк

У банку кажуть, щорічні аудити установи не виявили порушень.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Ощадбанку".

У фінустанові підтвердили, що НАБУ затримало 10 осіб, яким повідомили про підозру в заволодінні коштами банку. Серед них - посадові особи ПрАТ "Креатив", син Станіслава Березкіна та двоє співробітників банку.

"Звертаємо увагу на те, що оголошення підозри співробітникам банку є процесуальною дією в рамках досудового розслідування, яка не дає жодних підстав для висновків стосовно винуватості зазначених осіб", - зазначають в "Ощадбанку".

У повідомленні наголошують, що протягом останніх чотирьох років "Ощадбанк" регулярно проходить перевірки міжнародних аудиторів та регулятора.

"Їхні результати є банківською таємницею, проте в цьому контексті маємо відзначити, що за результатами останньої перевірки регулятором заходів впливу до банку та його співробітників застосовано не було", - йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що від 2015 року "Ощадбанк" проводить активну роботу щодо повернення боргів групи "Креатив".

"Загалом банком подано до судів загальної юрисдикції 23 позовні заяви про стягнення заборгованості з групи компаній "Креатив" та їхніх поручителів - фізичних осіб Березкіна М.С. та Давидова Ю.Г. Отримано 11 судових рішення про стягнення заборгованості з боржників та поручителів на користь Ощадбанку та таких, що набрали законної сили, на загальну суму 212,7 млн доларів, 12,7 млн євро та 255 млн гривень", - йдеться у повідомленні.

"Ощадбанк" висловлює впевненість, що істину щодо винуватості чи невинуватості відповідних осіб буде встановлено судом під час об’єктивного та неупередженого розгляду справи по суті.

Нагадаємо, 23 жовтня САП та НАБУ затримали та повідомили про підозру низці посадових осіб АТ "Ощадбанк" та підприємств групи "Креатив" у вчиненні корупційних злочинів та заволодінні 20 млн доларів державного банку.

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com