Enter your email address:

   
   
Мерс Порошенка

В той час як АП купує ще 2 елітні броньовані мерседеси під грім вибухів "мінометів Пашинського", які калічать виключно українських бійців, на Сході України продовжується "невійна".

Не зважаючи на те, що ніякої війни у нас офіційно немає, тому теоретично не може бути військового збору, але Україна не правова держава, то ж українські холопці вимушені віддавати копієчку на "невійну". В народі це договорнякове збочення на Сході України вже прозвали АТСОС.

Протягом січня-серпня 2018 року до державного бюджету сплачено майже 11,8 млрд гривень військового збору.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

Як наголошується, заплановані показники виконано на 102,3%, бюджет додатково отримав 259,4 млн гривень.

"Цьогорічні показники перевищили відповідний період минулого року на 24,4%, або на 2,3 млрд гривень", - йдеться у повідомленні.

"У серпні 2018 року на обороноздатність української армії платники перерахували 1,5 млрд гривень, що на 5,3%, або на 77,9 млн гривень більше запланованого. Порівняно з серпнем 2017 року надходження військового збору зросли на 24,6%, або на 305,6 млн гривень", - повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, військовий збір було впроваджено в Україні з серпня 2014 року, його ставка становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Стаття була б зовсім нецікавою, якби не додати до неї крик душі активістки Лілії Сулейманової, яка пише у Фейсбуці:

"Скажіть будь ласка, який сенс нашим покидькам здавати тих, хто захищав Украіну, але не має громадянства кріні агресору, знаючи, що там будут показово катувати та вбивати? Ну зацікавленність російських злочинців у владі зрозуміла. Щоб всі боялись та не чинили спротиву цім злочинцям. Система працює, втягнувши в себе весь сталіеський досвід, методічки та ще нове удосконалення і користування змі, включаючи тв і інтернет ресурси. Але ж наши покидьки таки потрохи відгребають за такі вчинки. Щопрада підставляючи хлопчиками для бітія тупорилих мусорів, корд та окремі підрозділи нацгвардіі. Сидить такий югік в теплому кабінеті, та спостерігапє, як кастрюлеголова сволота відбиває від прокуратури роззлюченний народ! Що тому югіку? Каву пиє з кон'ячком, та продумує, як посилення кастрюлеголових створити. До речи, досі не впевненна що серед них нема громадян росіі. Бо в наприкінці 2015 року випадково чула, як кастрюлеголовий говорить по мобілі "а пєрвьіє мьі еще на Манєжной разгоняли". Ми не маємо змоги перевірити, звідки ті кастрюлеголові! Так от, сидить той югік, чи проокурор, який підписав екстадицію Тимуру, чи ще який покидьок не з порожніми кишенями! Ну відсторонять прокурора на деякий час від роботи.... Поіде на море, включаючи Крим, відпочине. Бо не даром він це зробив! Але ж до нього пред'яви нема за торгівлю живими людьми! Він це добре знає! І нічого йому не буде! 0,1 % вложить в конверти кастрюлеголовим від прибутку за злочин! А хто докаже? Ніхто! А хто бачив? Ніхто! Скількі б у покурорів грошей та діамантів не находили, всі на волі! Дуже добре себе почувають! І в безпеці, що фізично, що за " законом".

Геннадій Боценюк

Loading...
 
Loading...

Коментарі   

0 #1 volosatik 28.10.2018, 20:52
А в нас знайомі хотіли купити машину швидкої допомоги,так їм коштів не дали....
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com