Enter your email address:

   
   

В команді президента України Володимира Зеленського розробляють план дій у суді, на випадок, якщо Конституційний суд визнає указ про розпуск Верховної Ради неконституційним.

Про це заявив представник президента у Верховній раді Руслан Стефанчук під час телепрограми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"Нам здається, судом не може бути визнаний неконституційним указ, який практично є копією указу Петра Порошенка… Безумовно, може статися все", - заявив Стефанчук.

За його словами, представник Зеленського у КСУ намагатиметься донести позицію Адміністрації президента і обгрунтувати конституційність указу.

"Ми будемо напрацьовувати й інші варіанти. Вони лягають у тактику і стратегію представлення нашої позиції у КСУ. Я думаю, що призначення Володимиром Зеленським одного з кращих конституціоналістів з Харківської юридичної академії Ярослава Мудрого пана Федора Веніславского його представником у КСУ дасть нам змогу обгрунтувати юридичну чистоту і конституційну правоту цього указу", - додав він.

Раніше повідомлялося, що Конституційний суд України не зможе розглянути справу щодо конституційності указу президента України Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради протягом одного засідання.

11 червня пройде відкрита частина пленарного засідання КСУ у цьому провадженні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

   
© newspravda.com